nasze usługi

Depilacja piersi i paska między piersiami

Jeśli chcesz pozbyć się włosków na dekolcie, w okolicach piersi oraz na pasku między nimi, w komfortowy, szybki i profesjonalny sposób, skorzystaj z oferty depilacji woskiem w jednym z salonów Time for Wax. Umów się na pierwszy zabieg i przekonaj się, jak działa Magic Wax. Dołącz do grona zadowolonych klientów i odwiedzaj nas regularnie.

Zobacz też

Depilacja piersi i paska między piersiami dla mężczyzn

Na depilację włosków z paska między piersiami, szczególnie w sytuacji, gdy jest ich dużo i są wyraźnie widoczne, decydują się nie tylko panie, ale również panowie, którzy z różnych powodów chcą mieć zadbane, gładkie ciało – pozbawione zbędnego owłosienia. Włoski porastające górną część tułowia mogą przeszkadzać zarówno ze względów estetycznych, jak i higienicznych. Szczególnie dobrze wiedzą o tym mężczyźni uprawiający niektóre dyscypliny sportowe, dlatego zadbaliśmy, aby w ofercie Time for Wax oprócz depilacji jednej konkretnej partii ciała znalazły się również specjalne pakiety zabiegowe. Jeśli trenujesz pływanie, regularnie biegasz lub jesteś aktywnym triathlonistą, sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie. W trakcie jednej wizyty pozbędziesz się skutecznie włosków z kilku partii ciała.

Depilacja piersi i paska między piersiami woskiem – jakich produktów używamy?

Depilacja woskiem należy do najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów na usunięcie włosków z wybranych partii ciała, o ile zabieg realizowany jest przez doświadczone kosmetyczki, które pracują na produktach najwyższej jakości. W gabinetach Time for Wax używamy dwóch niezawodnych produktów. Pierwszy z nich to płynny wosk o niskiej temperaturze topnienia, który zrywamy za pomocą niezwykle delikatnych dla skóry bawełnianych pasków. Długość włosków do depilacji płynnym woskiem powinna wynosić ok. 0,5 cm. Pamiętaj, że zbyt długie włoski mogą zwiększyć odczucia bólowe.

Drugim produktem jest nasz autorski preparat Magic Wax. Jego unikatowa formuła, nad którą pracowaliśmy kilka lat, bazuje na naturalnym wosku pszczelim i charakteryzuje się wyjątkową właściwością – nakładany wosk nie przykleja się do skóry, a pokrywa jedynie włoski, które usuwane są razem z cebulkami. Całość odbywa się bez użycia bawełnianych pasków, dzięki czemu zabieg jest prawie bezbolesny. Magic Wax polecamy przede wszystkim panom o niskim progu bólu lub korzystającym z naszych usług po raz pierwszy. Włoski do depilacji naszym preparatem muszą być dłuższe niż w przypadku wosku płynnego. Optymalna długość to 1 cm – zbyt krótkie włoski mogą pozostać nieusunięte. Jeśli zdecydujesz się na regularną depilację, Twoje włoski staną się cieńsze, rzadsze i mniej widoczne.

Woskowanie piersi i paska między piersiami w salonach Time for Wax

Wosk nakładany przez doświadczoną kosmetyczkę z Time for Wax jest produktem nie tylko wysoce skutecznym, ale również bezpiecznym. Aplikacja odbywa się za pomocą drewnianych szpatułek i każdorazowo, przy nakładaniu kolejnej porcji wosku, korzystamy z nowej szpatułki. Jeśli depilujemy dużą powierzchnię ciała, zdarza się, że w trakcie jednego zabiegu zużywamy ich nawet kilkadziesiąt. Dzięki jednorazowym szpatułkom zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom komfortu i higieny. Korzystamy również z jednorazowych rękawiczek i prześcieradeł, a przed każdym zabiegiem gabinet jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany.

Zasady, o których warto pamiętać przy depilacji piersi woskiem

Przed pierwszą wizytą w Time for Wax należy zastosować się do kilku zasad, dzięki którym zabieg będzie komfortowy, a efekt w pełni zadowalający. Na kilka dni przed depilacją zrezygnuj z intensywnego opalania. W dniu poprzedzającym zabieg wykonaj gruboziarnisty peeling, dzięki któremu pozbędziesz się zanieczyszczeń i zrogowaciałego naskórka. Pamiętaj również o odpowiedniej długości włosków – nie mogą być ani zbyt krótkie, ani zbyt długie. Tuż przed zabiegiem nasza kosmetyczka ustali, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania depilacji woskiem i poinformuje Cię o tym, jak zadbać o skórę po zabiegu. 

Obserwuj naszą aktywność na Instagramie i Facebooku. Bądź dobrze poinformowany i złap atrakcyjne promocje!

Zapisz się na męską depilację piersi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację piersi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację piersi woskiem!
Close Menu