nasze usługi

Depilacja pleców i karku

W Time for Wax oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie nie tylko paniom, ale także panom, którzy chcą szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia z pleców i karku. Jeśli zależy Ci na estetyce, higienie oraz długotrwałym efekcie idealnie gładkiej skóry, zarezerwuj termin pierwszej wizyty i przekonaj się, że depilacja woskiem w naszych salonach to metoda, z której warto korzystać regularnie.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji pleców

Depilacja pleców i karku dla mężczyzn

Plecy i kark należą do tych partii ciała, które mężczyźni depilują najczęściej. O ile włoski na klatce piersiowej bywają czasem tolerowane, wyraźne owłosienie pleców i karku jest zdecydowanie nieestetyczne i nie znajduje raczej uznania w oczach partnerek lub partnerów. Pozbycie się problemu niechcianego owłosienia zwiększa atrakcyjność i wpływa korzystnie na samoocenę. Jest wskazane także ze względów higienicznych. Owłosione plecy i kark zwiększają potliwość podczas upalnego lata.

Czemu warto przyjść na depilację woskiem pleców i karku?

Najlepszym sposobem na skuteczne, bezpieczne i szybkie usunięcie zbędnego owłosienia jest depilacja woskiem. Samodzielne usunięcie włosków z pleców i karku za pomocą maszynki lub golarki jest niewykonalne. Można oczywiście skorzystać z pomocy bliskiej osoby, jednak efekt nie będzie w pełni zadowalający. Skóra może zostać podrażniona, a odrastające włoski pojawią się już po kilku dniach, ponieważ nie zostały wyrwane tylko zgolone.

Na profesjonalną depilację pleców i karku woskiem decydują się zarówno mężczyźni zwracający dużą uwagę na swój wygląd i higienę, jak i panowie prowadzący aktywny tryb życia. Specyfika niektórych dyscyplin sportowych, regularne treningi i udział w zawodach wymagają usunięcia owłosienia z niektórych partii ciała. W przypadku kolarzy, pływaków czy też triathlonistów regularna depilacja jest właściwie konieczna. Dlatego zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się specjalne pakiety zabiegowe, które obejmują depilację kilku wybranych części ciała.

Bezpieczna i higieniczna depilacja pleców i karku woskiem dla panów w salonach Time for Wax

Depilacja pleców i karku woskiem to usługa, którą dedykujemy wszystkim panom z problemem zbędnego owłosienia na obu częściach ciała. Stosunkowo rzadko zdarza się sytuacja, że włoski porastają jedynie plecy lub tylko kark, szczególnie u panów z gęstym, wyraźnym owłosieniem.

Do depilacji w salonach Time for Wax używamy dwóch najwyższej jakości produktów. Większe partie ciała depilujemy zazwyczaj płynnym woskiem o niskiej temperaturze topnienia, który podgrzewamy do temperatury 37–38°C i zrywamy razem z włoskami za pomocą pasków wykonanych z naturalnej bawełny. Zawartość talku sprawia, że jest niezwykle delikatny dla skóry. Do depilacji mniejszych lub bardziej delikatnych i wrażliwych na ból powierzchni ciała stosujemy Magic Wax – nasz autorski produkt oparty na naturalnym wosku pszczelim. Wyjątkowość Magic Wax wynika z jego unikalnej formuły i działania. Wosk idealnie pokrywa wszystkie włoski, ale nie przykleja się do skóry, dzięki czemu ból jest prawie nieodczuwalny, a ryzyko podrażnienia skóry wyeliminowane. Włoski usuwane są razem z cebulkami bez użycia bawełnianych pasków. Nasz oryginalny produkt rekomendujemy klientom, którym depilacja woskiem kojarzy się z nieprzyjemnymi doznaniami. Magic Wax sprawdza się doskonale także podczas pierwszej wizyty.

W naszych gabinetach zwracamy dokładną uwagę na wszelkie aspekty związane z bezpieczeństwem i higieną. Do nakładania wosku używamy jednorazowych szpatułek i pracujemy w jednorazowych rękawiczkach, a przed każdym zabiegiem gabinet jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany.

Najważniejsze zalety depilacji pleców i karku woskiem

Najważniejszą zaletą depilacji woskiem jest niewątpliwie efekt idealnie gładkiej, miękkiej skóry, który utrzymuje się przez kilka tygodni. Długotrwały efekt wynika z faktu, że włosy usuwane są w całości, razem z cebulkami. Kolejny, mocny atut depilacji wiąże się z jej działaniem na strukturę włosów. Regularne korzystanie z zabiegów osłabia macierz, dzięki czemu odrastające włoski stają się delikatniejsze i rzadsze, a tym samym mniej widoczne. Duży plus depilacji pleców i karku woskiem to prawie nieograniczona dostępność. Z jej dobrodziejstw skorzystać może praktycznie każdy, niezależnie od płci i wieku. Jedyny warunek to brak przeciwwskazań dermatologicznych i zdrowotnych. Dodatkową zaletą depilacji woskiem jest delikatne działanie peelingujące.

Woskowanie pleców i karku – przeciwwskazania i zalecenia

W jakich przypadkach należy zrezygnować z depilacji woskiem lub przełożyć zabieg na inny termin? Do najważniejszych przeciwwskazań należą otwarte rany, zerwany naskórek, rozszerzone naczynka, stany zapalne i choroby skóry, zakażenia bakteryjne i grzybicze, cukrzyca oraz uczulenie na wosk. Jeśli Twoja skóra jest w dobrym stanie, pamiętaj, aby zarówno przed, jak i po depilacji nie opalać się ani nie korzystać z sauny. Dzień przed wizytą wykonaj gruboziarnisty peeling i zwróć uwagę na odpowiednią długość włosków. W zależności od wybranego produktu musi ona wynosić między 0,5 a 1 cm.

Zapisz się na męską depilację pleców do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację pleców w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację pleców woskiem!
Close Menu