nasze usługi

Depilacja pośladków woskiem

W XXI wieku męska depilacja jest na porządku dziennym i nikogo więcej dziwi. Istnieje wiele sposobów na to, by pozbyć się niechcianego owłosienia, a jednym z nich jest wosk. Poza takimi częściami ciała jak nogi, pachy czy okolice bikini depilujemy również inne miejsca. Przykładem takiego zabiegu jest męska depilacja pośladków woskiem. Problem z owłosieniem w tym miejscu jest naprawdę powszechny, zatem nie ma się czego wstydzić. Wielu mężczyzn czuje się bardzo niekomfortowo przed zabiegiem, jednak gwarantujemy, że nasz profesjonalny personel sprawi, że w salonie Time for Wax depilacja przebiegnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji pośladków

Depilacja pośladków woskiem – coraz popularniejszy zabieg

Męska depilacja pośladków oraz przestrzeni między nimi to usługa, której efekt utrzymuje się przez około 4 tygodnie. Regularne przeprowadzanie tego typu zabiegu spowoduje, że nasze włosy staną się o wiele rzadsze, cieńsze i jaśniejsze, a także nie będą odrastać aż tak szybko. Serdecznie zapraszamy umówienia wizyty w jednym z ponad 20 naszych salonów w całej Polsce!

Depilacja pośladków w salonach Time for Wax – z jakich produktów korzystamy podczas usługi?

We wszystkich salonach Time for Wax zarówno depilacja pośladków, jak i innych części ciała wykonywana jest przy wykorzystaniu produktów najwyższej jakości. Są one wielokrotnie testowane oraz całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Rejestrując się na wizytę, możesz wybrać jedną z dwóch opcji: nasz autorski produkt Magic Wax lub płynny paskowy wosk o niskiej temperaturze topnienia. Ten drugi polecany jest szczególnie przy depilacji większych partii ciała – np. pleców czy klatki piersiowej. Magic Wax to z kolei idealne rozwiązanie zwłaszcza przy delikatniejszych partiach ciała, takich jak okolice intymne. 

Wosk paskowany jest nakładany za pomocą jednorazowej szpatułki, a następnie jednym szybkim ruchem zrywany przy pomocy specjalnego paska, wykonanego ze 100% bawełny. Nasz oryginalny wosk Magic Wax nie wymaga stosowania pasków, ponieważ jest na tyle elastyczny, że zrywa się go bezpośrednio ze skóry. Zastosowanie go jest nieco droższe, ale przy tym znacznie mniej bolesne, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza przy depilacji wrażliwych obszarów ciała.

Czy depilacja pośladków dla mężczyzn jest w pełni bezpieczna? Sprawdź sam już dziś!

Depilacja pośladków dla mężczyzn to zabieg wykonywany dość często – zwłaszcza u zawodowych sportowców. Niestety wiele osób wciąż ma przed nim obawy, ponieważ uważa, że usuwanie włosów za pomocą wosku jest zbyt inwazyjne i może prowadzić do podrażnień. Nie masz się jednak czego bać! Przeprowadzona w profesjonalnym salonie depilacja pośladków oraz przestrzeni między nimi z całą pewnością nie będzie miała takich skutków. Wysokiej jakości produkty i doświadczony personel są gwarancją zadowalających, długotrwałych rezultatów. 

W salonach Time for Wax pracują wyłącznie specjalistki, które mają za sobą wiele godzin szkoleń. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Staramy się, aby podczas zabiegu atmosfera była przyjazna i komfortowa. Depilacja pośladków dla mężczyzn przeprowadzona w odpowiedni sposób nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nasze salony wyróżniają się ponadto niezwykłą dbałością o higienę – zarówno samych gabinetów, jak i samego procesu depilacji.

Depilacja woskiem dla mężczyzn w Time for Wax – indywidualne podejście i dbałość o higienę

Każda przeprowadzana przez nas depilacja woskiem dla mężczyzn obejmująca pośladki oraz przestrzeń pomiędzy nimi wiąże się z wykorzystaniem nawet kilkudziesięciu drewnianych szpatułek do nakładania wosku. Raz zamoczona w wosku szpatułka nie nadaje się do ponownego użycia – taka jest nasza zasada. Dzięki temu zachowanie odpowiedniej higieny staje się łatwiejsze, a cały zabieg – znacznie bezpieczniejszy.

Salony Time for Wax znajdują się w wielu miastach na terenie całej Polski – m.in. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie czy Łodzi. Stali klienci mogą liczyć na program lojalnościowy: im więcej i częściej korzystasz z naszych usług, tym więcej środków do wykorzystania na wybrany zabieg znajduje się na Twoim koncie.

Zapisz się na męską depilację woskiem pośladków do Time for Wax

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty i odwiedzenia wybranego salonu. Warto przekonać się na własnej skórze, czy depilacja woskiem dla mężczyzn jest właśnie dla Ciebie. Postaw na profesjonalizm oraz indywidualne podejście i wybierz Time for Wax! Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację pośladków w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację pośladków woskiem!
Close Menu