nasze usługi

Męska depilacja ścieżki

Ścieżka to inaczej lina biała, która biegnie pionowo przez brzuch od pępka do wzgórka łonowego. Choć depilacja ścieżki to zabieg, z którego korzystają zazwyczaj kobiety, naszą ofertą zainteresowani są coraz częściej także panowie, którzy chcą się pozbyć zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała w szybki i efektywny sposób. Jeśli nie masz pewności, czy depilacja ścieżki woskiem przyniesie oczekiwane rezultaty, umów się na pierwszą wizytę, skorzystaj z atrakcyjnego rabatu na start i sprawdź, jak to działa na własnej skórze.

Zobacz też

Depilacja ścieżki dla panów

Na owłosioną ścieżkę, czyli odcinek między wzgórkiem łonowym a pępkiem, niektórzy mężczyźni nie zwracają takiej uwagi, jak na włoski porastające klatkę piersiową czy też ramiona i plecy. Jednak coraz częściej panowie decydują się na depilację również i tej części ciała, szczególnie jeśli owłosienie jest ciemne i gęste, a tym samym wyraźnie widoczne. Włoski, które wyrastają ponad górną część bielizny lub spodni, z pewnością nie wyglądają zbyt estetycznie i wypadałoby się ich pozbyć.

Duża grupa mężczyzn usuwa włosy ze ścieżki, korzystając z najprostszych sposobów – jednorazowej maszynki i pianki, golarki elektrycznej lub trymera. Każda z tych metod obarczona jest jedną zasadniczą wadą – włoski zostają zgolone, a nie usunięte razem z cebulkami, dlatego zaczynają odrastać już po kilku dniach. To jeden z najważniejszych powodów, dla których warto wybrać depilację woskiem. Efekt idealnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet do kilku tygodni. A jeśli zdecydujesz się na regularną depilację woskiem, Twoje włoski zaczną odrastać nie tylko wolniej, ale będą także mniej widoczne i słabsze.

Depilacja ścieżki woskiem dla mężczyzn w salonach Time for Wax

W Time for Wax dbamy o komfortową atmosferę, idealną higienę i bezpieczeństwo naszych klientów. Przed każdym zabiegiem stanowisko kosmetyczki i gabinet są dokładnie czyszczone i dezynfekowane. Korzystamy z jednorazowych rękawiczek, prześcieradeł i szpatułek do aplikacji wosku. Pracujemy na produktach, których jakość stanowi gwarancję, że wszystkie włoski zostaną usunięte – pod warunkiem, że będą miały optymalną długość i nie będzie żadnych przeciwwskazań do skorzystania z zabiegu depilacji woskiem.

Pierwszy produkt to płynny wosk o niskiej temperaturze topnienia, który usuwany jest wraz z włoskami za pomocą bawełnianych pasków wykonanych ze 100% bawełny. Drugim produktem jest Magic Wax – nasz autorski preparat, którego bazą jest naturalny wosk pszczeli. Magic Wax wyróżnia się wyjątkową właściwością. Nie przykleja się do skóry, a pokrywa jedynie włoski, dzięki czemu depilacja jest praktycznie bezbolesna, a ryzyko podrażnienia skóry minimalne. Jeśli należysz do osób o niskim progu bólu lub wybierasz się do nas po raz pierwszy, wybierz nasz preparat i przekonaj się, że depilacja skóry woskiem nie musi wiązać się z dyskomfortem.

Woskowanie ścieżki – jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem

Zanim umówisz się na zabieg depilacji, zadbaj, aby Twoje włoski miały odpowiednią długość. Przy depilacji woskiem ścieżki ma to ogromne znaczenie. Zbyt krótkie włoski nie gwarantują idealnego efektu, a gdy są zbyt długie, przeszkadzają w sprawnej realizacji zabiegu i mogą spowodować większy ból. W zależności od produktu długość włosków musi mieścić się w przedziale między 0,5 a 1 cm.

Zalecamy, abyś dzień przed zabiegiem depilacji wykonał gruboziarnisty peeling, który działa na skórę zmiękczająco i pomaga usunąć włoski. Pamiętaj również o nawilżeniu, ale nie natłuszczaj skóry żadnymi kremami lub olejkami. Tłusta skóra zmniejsza przyczepność wosku i może wpłynąć negatywnie na efektywność zabiegu. Jeśli korzystałeś z sauny lub opalałeś się, odczekaj kilka dni – Twoja skóra może być zbyt wrażliwa. Tuż przed zabiegiem skorzystaj z fachowej konsultacji naszej kosmetyczki i dowiedz się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania depilacji woskiem. Do pielęgnacji skóry po depilacji linii białej zastosuj nasze niezawodne kosmetyki.

Zapisz się na męską depilację ścieżki do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację ścieżki w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację ścieżki woskiem!

Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku. Skorzystaj z aktualnych promocji i sprawdź nasze specjalne pakiety zabiegowe.

Close Menu