nasze usługi

Depilacja stóp dla panów

Depilacja stóp woskiem dla mężczyzn to zabieg, który polega na usunięciu niechcianego owłosienia przy wykorzystaniu odpowiednio podgrzanego, płynnego wosku. W jego rezultacie skóra jest idealnie gładka, a efekt utrzymuje się około 3–4 tygodni – w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosa.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji stóp

Na czym polega depilacja stóp woskiem dla mężczyzn?

W naszych salonach depilacja stóp woskiem odbywa się przy wykorzystaniu paskowego wosku płynnego lub naszego autorskiego produktu Magic Wax, który jest dedykowany osobom z niskim progiem bólu.

Depilacja stóp woskiem jest przeznaczona nie tylko dla kobiet, lecz także dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o wygląd swoich stóp oraz o codzienny komfort. Nadmierne owłosienie na ciele sprawia, że nasze ciało poci się intensywniej – zwłaszcza w wiosenne i letnie miesiące roku. Depilacja woskiem jest skutecznym sposobem depilacji, który został doceniony przez tysiące naszych klientów. Jest to metoda nieinwazyjna i naprawdę długotrwała, dzięki której będziesz mógł zapomnieć o depilacji na wiele tygodni.

Depilacja stóp dla mężczyzn – co powinieneś zrobić przed zabiegiem?

Aby depilacja stóp dla mężczyzn przyniosła oczekiwane rezultaty, warto odpowiednio zadbać o swoją skórę przed wykonaniem zabiegu. Kluczowa jest oczywiście odpowiednia pielęgnacja, gdyż na miękkiej i elastycznej skórze łatwiej przeprowadzić zabieg. Co więcej, depilacja nawilżonej skóry jest dużo bezpieczniejsza, gdyż ryzyko powstawania podrażnień jest zniwelowane.

Jeżeli interesuje Cię depilacja stóp i chcesz skorzystać z zabiegu, to dzień przed umówioną wizytą wykonaj dokładny peeling partii ciała, którą chcesz poddać depilacji. W tym celu postaw na peeling o grubych ziarnach, który zarówno usunie ze skóry martwy naskórek, jak i odsłoni włoski, co ułatwi wykonanie zabiegu. Męska depilacja stóp woskiem w naszych salonach zawsze odbywa się za pomocą jednorazowych środków higienicznych, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz usatysfakcjonowany z jakości oferowanych usług!

Depilacja stóp woskiem dla panów – dlaczego warto wybrać nasz salon?

Dlaczego warto wykonać woskowanie stóp w jednym z salonów Time for Wax? Przede wszystkim dlatego, że pracują u nas wykwalifikowane kosmetyczki, które doskonale znają się na swojej pracy. Liczne szkolenia, na których zdobyły praktyczną wiedzę oraz niezbędne umiejętności, a także wieloletnie doświadczenie są gwarancją, że przeprowadzony zabieg depilacji będzie bezpieczny i naprawdę skuteczny!

Najważniejsza jest dla nas higiena pracy. To właśnie dlatego korzystamy wyłącznie z jednorazowych szpatułek do nakładania wosku i przed każdym kolejnym nałożeniem produktu wymieniamy szpatułkę na nową. Po wykonanym zabiegu gabinety są dokładnie sprzątane i dezynfekowane, aby były gotowe na wizytę kolejnego klienta. Depilacja stóp woskiem dla panów również odbywa się w sterylnych warunkach, a my dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani nie tylko z jakości oferowanych usług, lecz także obsługi klienta.

Woskowanie stóp dla mężczyzn – koniecznie odwiedź jeden z salonów Time for Wax!

Jeżeli interesuje Cię depilacja stóp dla panów, to koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów Time for Wax. Działamy na rynku od kilkunastu lat i jesteśmy pierwszą siecią salonów w Polsce, która specjalizuje się tylko w depilacji woskiem. Obecnie mamy ponad 20 salonów, które znajdują się w największych miastach w Polsce: Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie.

Woskowanie stóp dla mężczyzn to zabieg, który warto wykupić w atrakcyjnym pakiecie. Najpopularniejsze z nich to pakiet biegacza, pakiet pływaka, pakiet triathlonisty oraz pakiet kolarza. Wybór pakietu pozwoli Ci zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy (szczegóły znajdziesz w zakładce „Cennik” na naszej stronie internetowej). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zaufały nam tysiące klientów, którzy wracają do nas regularnie. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Do zobaczenia w jednym z salonów Time for Wax.

Zapisz się na męską depilację stóp do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację stóp w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie stóp!
Close Menu