nasze usługi

Męska depilacja tułowia

Jeśli jesteś zainteresowany depilacją tułowia, skorzystaj z naszych usług. W gabinetach Time for Wax skutecznie pozbędziesz się zbędnego owłosienia z wybranej partii ciała w komfortowych, higienicznych warunkach, a efekt idealnie gładkiej skóry utrzyma się przez kilka tygodni. Sprawdź naszą ofertę, wybierz najbliższy salon i umów się na pierwszy zabieg.

Depilacja tułowia dla mężczyzn – zakres usług obejmuje:

Depilacja tułowia dla panów

Depilacja tułowia od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród mężczyzn w różnym wieku z powodów higienicznych i estetycznych – zmniejsza potliwości w upalne dni, zapewnia lepsze samopoczucie oraz podnosi samoocenę. W przypadku panów uprawiających niektóre dyscypliny sportu depilacja tułowia jest koniecznością wynikającą z ich specyfiki. Włosy na klatce piersiowej i innych partiach ciała zwiększają potliwość podczas intensywnych treningów czy zawodów. Gładka, idealnie wydepilowana skóra sprzyja szybszemu gojeniu się otarć i ewentualnych ran oraz ułatwia zmianę opatrunku. Umożliwia też lepsze wchłanianie kremów i balsamów niezbędnych do utrzymania skóry w dobrej kondycji. W przypadku mężczyzn uprawiających kolarstwo lub pływanie, ciało pozbawione owłosienia wpływa korzystnie na aerodynamikę i zmniejsza opór wody. Jeśli należysz do grupy mężczyzn aktywnych fizycznie, trenujesz na siłowni i startujesz w zawodach, sprawdź, co obejmują nasze pakiety zabiegowe.

Depilacja tułowia woskiem

Decydując się na metodę depilacji tułowia woskiem, zyskujesz gwarancję, że niechciane owłosienie zostanie usunięte w szybki i komfortowy sposób. W salonach Time for Wax wykorzystujemy do tego dwa najwyższej jakości produkty: płynny wosk paskowy oraz nasz autorski, innowacyjny Magic Wax.

Płynny wosk, do którego przykleja się paski wykonane z naturalnej bawełny, jest produktem, który sprawdza się doskonale przy depilacji owłosienia z większych powierzchni ciała. Można z powodzeniem stosować go na włoski, które mają ok. 0,5 cm. W przypadku Magic Wax, który charakteryzuje się dużą elastycznością, do skutecznego usunięcia owłosienia nie są potrzebne bawełniane paski. Dlaczego nazwaliśmy go Magic? Ponieważ oryginalna receptura bazująca na pszczelim wosku działa naprawdę cudownie – produkt pokrywa dokładnie wszystkie włosy, ale nie przykleja się do skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny, a skóra po oderwaniu wosku staje się idealnie gładka i nie jest podrażniona. Należy jednak pamiętać, że optymalna długość włosków do depilacji za pomocą naszego wosku powinna wynosić około 1 cm. Magic Wax rekomendujemy szczególnie panom, którzy korzystają z naszych zabiegów po raz pierwszy lub charakteryzują się wysoką wrażliwością na ból.

Regularne korzystanie z depilacji woskiem sprawia, że odrastające włoski po każdym zabiegu stają się cieńsze i rzadsze, dzięki czemu są mniej widoczne.

Komfort i bezpieczeństwo depilacji tułowia woskiem

Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane, doświadczone specjalistki, które zadbają o Twój komfort i idealne wydepilowanie skóry. Szczególną uwagę zwracamy na wszelkie aspekty związane z higieną. Przed każdym zabiegiem gabinet jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany, a w trakcie depilacji korzystamy z jednorazowych prześcieradeł, maseczek i rękawiczek oraz szpatułek – każda kolejna warstwa wosku jest nakładana przy użyciu nowej.

Depilacja woskiem tułowia jest bezpieczna i mogą z niej korzystać panowie w każdym wieku. Jednak niektóre przypadłości mogą uniemożliwić skorzystanie z zabiegu. Zaliczamy do nich choroby skórne, zakażenia bakteryjne i grzybicze, stany zapalne i ropne, cukrzycę oraz uczulenie na wosk.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji tułowia woskiem?

Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, warto, abyś poznał kilka zasad, do których należy stosować się przed każdym zabiegiem. Na kilka dni przed wizytą unikaj intensywnego opalania na słońcu lub w solarium. Dzień przed wizytą wykonaj gruboziarnisty peeling, który pomoże pozbyć się zrogowaciałego naskórka i ułatwi późniejszą depilację. Przyjrzyj się ich długości i zwróć uwagę, aby nie były ani zbyt krótkie, ani zbyt długie. Przed zabiegiem zadbaj o odpowiednie nawilżenie. Zbyt sucha skóra zwiększa możliwość wystąpienia podrażnień, jednak nie należy jej natłuszczać, ponieważ zmniejsza się przyczepność wosku, co może mieć negatywny wpływ na efektywność depilacji.

Przyjrzyj się dokładnie powierzchni skóry, która będzie depilowana. Musi być wolna od podrażnień, wyprysków i widocznych zmian alergicznych. Pamiętaj, aby bezpośrednio po depilacji tułowia woskiem nie korzystać z sauny, basenu i unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz wysiłku zwiększającego potliwość. Daj skórze odpocząć, a wydepilowany obszar zabezpiecz kremem łagodzącym ewentualne podrażnienia. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami, obserwuj naszą aktywność na Instagramie i Facebooku.

Zapisz się na męską depilację tułowia do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację tułowia w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację tułowia woskiem!
Close Menu