nasze usługi

Farbka do brwi

Farbka do brwi to kosmetyk, który długotrwale i równomiernie farbuje wszystkie włoski. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, która nie podrażni skóry i oczu. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, warto skorzystać z usług profesjonalnych salonów Time for Wax, aby mieć pewność, że farbka do brwi zostanie zaaplikowana w prawidłowy sposób.

Zobacz też

Cennik zabiegu farbki do brwi

Farbka do brwi – skorzystaj z profesjonalnych usług w salonach Time for Wax

Dlaczego warto zdecydować się na stylizację brwi przy wykorzystaniu farbki? Jest to metoda, która pozwala optycznie zagęścić brwi. Szeroka gama kolorów umożliwia dopasowanie odcienia brwi do urody klienta oraz koloru jego włosów. Z tej metody stylizacji coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy chcą o siebie zadbać. W końcu nie bez powodu mówi się, że oczy są lustrem twarzy, a brwi jego oprawą. Zastosowanie farbki na brwi jest metodą, która pozwoli Ci cieszyć się idealnymi brwiami przez około 2–3 tygodnie. Kluczowa jest odpowiednia aplikacja produktu oraz późniejsza pielęgnacja włosków.

Dlaczego farba na brwi jest skuteczną metodą stylizacji?

Męskie brwi, podobnie jak damskie, również wymagają odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów upiększających. Farba na brwi jest skuteczną metodą, a w porównaniu do popularnej ostatnio henny pudrowej, daje dużo delikatniejszy efekt. Właśnie dlatego jest idealna dla Panów, którzy chcą uzyskać subtelny i nieprzerysowany efekt. Jeżeli zależy Ci na naturalnym wyglądzie twarzy, to zabieg przy użyciu farbki do brwi z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Co więcej, dzięki delikatniejszemu pigmentowi, farba do brwi nie barwi skóry tak intensywnie, jak inne produkty do stylizacji. W efekcie otrzymasz idealny efekt tuż po wyjściu z salonu. Ciekawą opcją jest połączenie farbki do brwi z laminacją. To połączenie pozwoli Ci cieszyć się wymarzonymi brwiami znacznie dłużej – nawet do 5–6 tygodni! W naszym salonie również wykonujemy zabiegi laminacji, a jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, to zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Trwała farbka do brwi – w naszych salonach pracujemy przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków

Trwała farbka do brwi to podstawa udanego zabiegu. W naszych salonach Time for Wax pracujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, które w połączeniu z umiejętnościami stylistek, pozwalają szybko uzyskać wymarzony efekt.

Obecnie w całej Polsce znajduje się ponad 20 salonów Time for Wax. Jesteśmy w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Gdyni. Oferujemy nie tylko zabiegi stylizacji brwi, lecz także depilację laserową oraz przy wykorzystaniu wosku. Nasze salony codziennie odwiedzają setki klientów, którzy regularnie do nas wracają. W branży działamy od kilkunastu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie.

Zapisz się na farbkę do brwi w jednym z salonów Time for Wax!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt. Nasze stylistyki i kosmetyczki z przyjemnością rozwieją wszystkie wątpliwości. Do zobaczenia!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na na farbkę do brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na zabiegi stylizacji brwi!

Close Menu