nasze usługi

Geometria brwi

Regulacja męskich brwi może sprawić, że Twoja twarz nabierze zupełnie innego wyrazu. Często można usłyszeć, że odpowiednio wyregulowane brwi są ramą dla naszych oczu. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce do tego typu zabiegu. W naszych salonach Time for Wax zatrudniamy wyłącznie profesjonalne i bardzo dobrze wyszkolone kosmetyczki.

Zobacz też

Cennik zabiegu geometrii brwi

Profesjonalna regulacja brwi dla mężczyzn – dlaczego jest aż tak ważna?

Regulacja brwi dla mężczyzn powinna zostać dopasowana do kształtu twarzy, a kosmetyczka bierze też pod uwagę preferencje osoby, u której wykonywana jest dana usługa. Najczęstszą depilacją, jaką wykonuje się panom w naszych salonach, jest usuwanie włosków między jedną a drugą brwią. Wykonanie tego zabiegu przy pomocy naszego autorskiego wosku Magic Wax gwarantuje Ci bezbolesne i przyjemne spędzenie czasu w gabinetach zabiegowych Time for Wax. Możesz zdecydować się na jeden zabieg lub postawić na pakiet zawierający również depilację innych powierzchni twarzy np. wąsik, czoło, nos czy policzki. Cały proces trwa naprawdę krótko i pozwala na pozbycie się niechcianych włosków na okres od 3 do nawet 5 tygodni.

Na czym polega geometria brwi z regulacją? Przekonaj się sam!

Geometria brwi jest aktualnie bardzo popularnym zabiegiem. Polega on na tym, że wyznacza się odpowiednie linie względem poszczególnych punktów twarzy, co pozwala na łatwe stworzenie idealnego kształtu brwi, który będzie idealnie dopasowany do twarzy osoby, u której wykonywana jest usługa.

W trakcie zabiegu wykorzystuje się dwa specjalne urządzenia: nić do geometrii lub suwmiarkę. Geometria brwi z regulacją pozwala na wyrównanie asymetrii łuków brwiowych, a także stworzenie równych brwi pasujących do kształtu danej twarzy. Architektura męskich brwi powinna być przeprowadzana wyłącznie przez wyszkolone do tego osoby, ponieważ bardzo łatwo jest wykonać drobny błąd, który może zaważyć na efekcie zabiegu. Nieprawidłowo wykonana geometria brwi z regulacją może mieć wpływ na słabe poczucie własnej wartości u mężczyzn oraz ich złe samopoczucie.

Męska regulacja brwi – jak poprawnie przygotować się do zabiegu?

Odpowiednie przygotowanie swojego ciała do depilacji jest naprawdę istotne. Dotyczy to również zabiegów twarzy takich jak męska regulacja brwi. Na kilka dni przed daną usługą niezalecane jest opalanie – zarówno na solarium, jak i na słońcu. Promieniowanie UV uszkadza skórę, co może prowadzić do większego bólu podczas zabiegu oraz do wystąpienia podrażnień. Depilacja na opalonej skórze w najgorszym przypadku może spowodować poważne krwiaki.

Na dzień przed męską regulacją brwi warto zrobić peeling w miejscu wyrywania włosków. Sprawi to, że włoski staną się słabsze, a przez to łatwiejsze do wyrwania. Jeżeli występują u Ciebie zapalenie skóry lub reakcje alergiczne, to koniecznie poinformuj o tym kosmetyczkę jeszcze przed zabiegiem. Dzięki temu unikniesz niepożądanych efektów ubocznych, które mogłyby się pojawić w trakcie depilacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przetestowania naszego autorskiego wosku Magic Wax.

Zapisz się na męską regulację brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na regulację brwi!
Close Menu