nasze usługi

Henna na brwi

Henna na brwi to skuteczna metoda farbowania włosków, dzięki której Twoje brwi już zawsze będą wyglądały idealnie. Henna na brwi dla mężczyzn jest zabiegiem częściej wykonywanym przez Panie, jednak to się zmienia i coraz więcej mężczyzn również decyduje się zadbać o ich wygląd. Brwi, które są wydepilowane i podkreślone, nadają twarzy zupełnie inny wymiar i głębię, a z tego typu zabiegów zaczynają korzystać również mężczyźni.

Zobacz też

Henna na brwi dla mężczyzn – zapraszamy do jednego z salonów Time for Wax!

Henna jest trwałą metodą farbowania brwi, gdyż utrzymuje się na nich około 2–3 tygodnie. Efekt, który osiągniemy, jest uzależniony nie tylko od produktu, na który się zdecydujemy, lecz także od samego wykonania stylizacji. Właśnie dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług salonów Time for Wax, w których pracują doświadczone stylistki. Kosmetyczka pomoże Ci dobrać odcień henny do koloru skóry i włosów, aby efekt był delikatny i nieprzerysowany.

W naszych salonach do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić wszystkie ich oczekiwania. Wizyta u nas to czas tylko dla Ciebie i moment, w którym możesz się zrelaksować, zaufać nam i całkowicie się odprężyć. Gwarantujemy, że efekty naszej pracy z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Jak powinna wyglądać stylizacja męskich brwi?

Stylizacja męskich brwi różni się trochę od tej, którą wybierają kobiety. Mężczyźni zazwyczaj nie chcą, aby ich brwi były mocno wyregulowane. Bardziej zależy im na estetycznym, delikatnym wyglądzie i podkreśleniu urody. Jeżeli Twoje brwi są zrośnięte, krzaczaste lub bardzo szerokie, to zabieg regulacji/depilacji w połączeniu z henną jest najlepszym rozwiązaniem. Kosmetyczka nie tylko nada Twoim brwiom odpowiedni kształt, lecz także kolor, który będzie idealnie dopasowany do Twojej karnacji i koloru włosów.

Stylizacja męskich brwi staje się coraz bardziej popularna, a do naszych salonów przychodzi coraz więcej Panów. Bardzo nas cieszy, że również oni chcą zadbać o wygląd swojej twarzy! Pamiętaj, że męska stylizacja brwi nie polega na wyskubaniu ich i sprawieniu, że będą cienkie, tylko na dostosowaniu ich kształtu do naturalnego łuku twarzy.

Henna na brwi dla panów – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeżeli henna na brwi dla panów to tylko w jednym z naszych salonów! Obecnie na terenie całej Polski jest ich już ponad 20 i wcale nie zamierzamy zwalniać tempa! Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Gdyni.

Z przyjemnością zajmiemy się Twoimi brwiami, dopasujemy idealną hennę oraz nadamy im kształt, który podkreśli rysy Twojej twarzy. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak inni klienci, którzy nam zaufali, będziesz zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług. Pamiętaj, że przypadku wszystkich zabiegów kosmetycznych ważna jest regularność, dlatego warto odwiedzać nas systematycznie, gdyż przyniesie to najlepsze rezultaty.

Zapisz się na hennę brwi do jednego z wybranych salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na hennę brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na zabiegi stylizacji brwi!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Do zobaczenia!

Close Menu