nasze usługi

Męska laminacja brwi

Zabieg, jakim jest męska laminacja brwi, nadaje im kształt, odpowiednio odżywia oraz ułatwia ich stylizację. Cała usługa polega na zmianie kierunku wzrostu włosków, a także zapewnieniu strukturze włosa odpowiedniej regeneracji. Efekty tego zabiegu utrzymują się od 4 do 6 tygodni, ale ich czas trwania zależy w głównej mierze od indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz od odpowiedniej pielęgnacji w domu.

Zobacz też

Cennik zabiegu laminacji brwi

Czym jest laminacja brwi i dlaczego warto przeprowadzić ją w profesjonalnym salonie?

Laminacja brwi powinna być wykonywana wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Wykonanie jej samodzielnie może spowodować o wiele więcej szkód niż korzyści. Najpoważniejszymi skutkami mogą być: podrażniona skóra i oczy oraz zniszczone i spalone włoski. Podczas zabiegu wykorzystywany jest kwas tioglikolowy, który w nieodpowiednich rękach może stać się niebezpieczny. Dlatego warto postawić na salony Time for Wax, ponieważ pracują tu przeszkolone i profesjonalne kosmetyczki, które doskonale wiedzą, jak taki zabieg powinien wyglądać.

Fachowe laminowanie brwi u panów – u kogo sprawdzi się najlepiej?

Profesjonalne laminowanie brwi powstało z myślą o ich wzmocnieniu oraz nadaniu odpowiedniego kierunku wzrostu i pożądanego kształtu włoskom. Laminacja brwi sprawdza się szczególnie u facetów, które mają problem z grubymi i niesfornymi włoskami. Dzięki niej poranny makijaż czy pielęgnacja stanie się o wiele szybsza, a Ty zyskasz dodatkowy czas na ulubione aktywności. Laminowanie brwi to także doskonały wybór dla tych osób, których brwi są delikatne i cienkie, ponieważ znacznie je podkreślą oraz nadadzą im większą objętość. Laminacja dla facetów jest najlepszym rozwiązaniem na niewspółpracujące i sztywne włoski! Dzięki niej będą one o wiele bardziej miękkie i podatne na stylizację. Cały zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, dlatego wiele osób się na niego decyduje. W salonach Time for Wax możesz wybrać pojedynczą usługę lub połączyć laminację brwi z ich geometrią i depilacją!

Masz dość codziennej stylizacji brwi? Laminacja brwi to coś dla Ciebie!

Gęste brwi to coś, o czym marzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Profesjonalnie przeprowadzona depilacja lub laminacja brwi dla mężczyzn może spowodować, że cała nasz twarz zyska wyjątkowy wygląd. We wszystkich salonach Time for Wax stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientek i klientów. Zdajemy sobie sprawę, że pewne zabiegi mogą wprawiać w dyskomfort, dlatego nasz personel został dokładnie przeszkolony.

Każda usługa jest wykonywana profesjonalnie, a osoba wykonująca zabieg stara się, aby atmosfera była przyjazna i w pełni komfortowa dla klienta. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować daną usługę do potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi na pojedyncze partie ciała, ale także ciekawe pakiety. Wybór jednego z nich gwarantuje Ci oszczędność pieniędzy i wykonanie depilacji każdej partii po kolei. Dzięki temu zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć swojej rodzinie lub na rozwijanie pasji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Zapisz się na męską laminację brwi brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na laminację brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na zabiegi laminacji!
Close Menu