nasze usługi

Stylizacja męskich brwi

Warto pamiętać, że nie tylko kobiety marzą o pięknych i gęstych brwiach, które zawsze wyglądają świetnie. Odpowiednia depilacja lub laminacja może zdziałać cuda – niezależnie od płci! Stylizacja męskich brwi przy pomocy zabiegu, jakim jest laminacja, to strzał w dziesiątkę. Nada im kształtu, ale także ułatwi ich stylizację i odpowiednio odżywi.

Zobacz też

Stylizacja męskich brwi – wypróbuj ją na swoich brwiach!

W salonach Time for Wax stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego kosmetyczki zajmujące się tego typu usługami, wzięły udział w licznych szkoleniach, na których nauczyły się wszelkich tajników wykonywania tego typu zabiegów. Jednak na czym polega zabieg laminacji brwi? Zmienia on kierunek wzrostu włosów, odpowiednio je regeneruje oraz nadaje odpowiedni kształt. Stylizacja męskich brwi przy wykorzystaniu tej usługi przebiega następująco: rozpoczynamy od depilacji, kolejnym krokiem jest preparat z kwasem tioglikolowym nakładany bezpośrednio na brwi. Następnie nakłada się neutralizator, który utrwali włos w pożądanym kształcie. Na koniec wykonuje się geometrię brwi oraz ich koloryzację.

Stylizacja brwi dla mężczyzn – ile utrzymuje się laminacja i o czym należy pamiętać tuż po niej?

Stylizacja brwi dla mężczyzn przy wykorzystaniu laminacji utrzymuje się od 4 do 6 tygodni, jednak niektóre osoby mogą cieszyć się rezultatami nawet przez 8 tygodni! Efekt ułożonych, błyszczących i pogrubionych brwi, przy jednoczesnym utrwalaniu koloru to znakomita opcja dla każdego mężczyzny! Jednak należy pamiętać o kilku zasadach, które obowiązują po wykonaniu tego zabiegu.

W ciągu doby od wykonania usługi nie należy:

  • korzystać z sauny i basenu ani myć głowy,
  • przez 24 godziny od laminacji nie można zamoczyć brwi wodą ani płynem micelarnym lub innym specjalistycznym płynem,
  • przez kolejne dni i tygodnie należy codziennie nawilżać włoski olejkami (rycynowym lub arganowym),
  • przez kilka dni po zabiegu lepiej nie dotykać brwi, nie malować ich i pilnować, aby się nie odkształciły.

Czym różni się stylizacja brwi dla panów od tej dla kobiet? Sprawdź!

Stylizacja brwi dla panów różni się trochę od tej dla pań. Jest to spowodowane tym, że mężczyźni z natury mają dłuższe i gęstsze owłosienie. Przez to ciężej jest okiełznać męskie brwi i odpowiednio dopasować je do kształtu twarzy. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego salonu, jakim jest Time for Wax. Nasze wyszkolone kosmetyczki sprawią, że brwi będą idealnie podkreślać Twoją urodę, a spojrzenie stanie się bardziej wyraziste.

Warto pamiętać, że regulacja i stylizacja brwi dla panów nie jest kaprysem, a zabiegiem kosmetycznym, który powinien być wykonywany regularnie. Wyregulowane brwi mogą sprawić, że poczujesz się pewniej, co przełoży się na Twoje samopoczucie. Dbanie o swój wygląd nie jest objawem narcyzmu ani niczym złym, wręcz przeciwnie! Pokazuje to, że mężczyzna jest świadomym człowiekiem, któremu zależy na swoim wyglądzie.

Męska stylizacja brwi – dlaczego warto postawić na nasze salony Time for Wax?

Time for Wax jest pierwszą w Polsce siecią salonów specjalizujących się w depilacji woskiem. Różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne wykonujemy już ponad 14 lat, dlatego nasze doświadczenie jest naprawdę bogate. Mamy ponad 20 prosperujących salonów rozmieszczonych w całej Polsce, w których pracują wyszkolone specjalistki, dzięki którym depilacja woskiem staje się przyjemnością!

Zajmujemy się także laminacją i męską stylizacją brwi. Zaufało nam już wiele klientów, co pokazuje, że nasz usługi są wysoko cenione. W pracy z klientami stawiamy na ich bezpieczeństwo i komfort. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zabiegi mogą być stresujące, dlatego staramy się, aby każda osoba korzystająca z naszych zabiegów czuła się zaopiekowana i bezpieczna. Podczas usług depilacji korzystamy wyłącznie z produktów najwyższej jakości, a są to: płynny wosk paskowy oraz nasz autorski Magic Wax. Cały nasz personel jest gotowy na to, aby odpowiedzieć na Twoje pytania – nawet te najtrudniejsze. Naszą misją jest promowanie depilacji woskiem i pokazywanie, że nie jest to aż tak straszne.

Zapisz się na męską stylizację brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na na stylizację brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na odświeżenie swoich brwi!
Close Menu