Mikołajki? Z nami będą wyjątkowe!

Time for Wax depilacja woskiem Mikołajki

Dziecięca radość z otrzymywanych prezentów, gdy jest się dorosłym to temat… trudny. Z wiekiem robimy się coraz bardziej praktyczne, a uczucie podekscytowania nie jest już tak łatwe do wywołania. Podpowiadamy więc, jak sprawić, aby 6 grudnia był dniem przeżywanym w super atmosferze! Zarówno przez Twoich biskich jak i… Ciebie!

Czy byłaś grzeczna?

Pamiętasz jak to było, gdy miałaś kilka lat? To oczekiwanie na Mikołaja? My też pamiętamy! 🙂 O poranku wstawało się z wypiekami na twarzy i spoglądało co tym razem przyniósł. Oczywiście wszystkiemu towarzyszyła nutka tajemniczości. Postać, którą znało się z opowieści, tak bardzo chciało się ją spotkać, przyłapać na gorącym uczynku, gdy zostawia prezenty i… pewnie Tobie, tak jak większości nigdy się to nie udało 😉 Słodycze, zabawki czy inne drobne upominki sprawiały wiele radości i motywowały do bycia wzorowym dzieckiem, chociażby na kilka dni przed 6 grudnia. 😉 Jednak czar tych chwil przemija wraz z dorastaniem…

Teraz, gdy wiemy już, że naszymi św. Mikołajami byli rodzice i gdy same zamieniamy się w postać z opowiadań, aby obdarować naszych bliskich to… zrobiło się nieco mniej emocjonalnie. Dlatego warto zatrzymać się na chwilę i przywrócić tą dziecięcą ekscytację!

Mikołajkowa magia – to proste!

Po pierwsze – zaangażuj się! Nie traktuj Mikołajek jak kolejnego święta, gdy „wypada” sprawić drobiazg najbliższym. Pomyśl co dana osoba lubi, przypomnij sobie o czym marzy i co wprawiłoby ją w zachwyt. Jeżeli Twój prezent będzie przemyślany to gwarantujemy, że już sam fakt obdarowywania sprawi wiele frajdy!

Po drugie – łap promocje! Boisz się o budżet zachwiany przez grudniowe wydatki? W takim razie zapoluj na rabat i mikołajkowe zniżki. W naszych salonach też przygotowujemy niespodzianki, bo lubimy sprawiać radość naszym Klientkom!

Po trzecie – nie zapomnij o sobie! Chciałabyś być obdarowana wyjątkowym prezentem, ale nikomu nie zdradziłaś co wywołałoby uśmiech na Twojej twarzy? Zmień to! Podpowiedz dyskretnie najbliższym jaki prezent byłby dla Ciebie idealny.

Wprowadź w życie te trzy rady i ruszaj na… mikołajkowe zakupy! Wiesz, że Twoja przyjaciółka, mama albo siostra lubią Time for Wax? Może używają naszych kosmetyków? W takim razie wiesz już, że zaproszenie na depilację oraz kosmetyki dostępne w naszych salonach sprawią im radość.  Taki prezent jest praktyczny, ale też osobisty i pokazuje, że znasz upodobania najbliższych.

P.S. Nie zapomnij o sobie! Wpadnij do TfW, bo tak jak wspominałyśmy 6 grudnia chcemy obdarować również Ciebie! 😉 Przygotowałyśmy zarówno coś dla ciała jak i ducha… Dobrze, nie będziemy trzymać w niepewności! Już od czwartku w salonach:

Super rabat na zestawy kosmetyków! Wybierasz dwa dowolne produkty z serii Time for Wax Professional i kupujesz z rabatem -30%!

Pozytywny notatnik dla każdej Klientki – uwaga, liczba sztuk ograniczona 😉 Taki upominek pomoże pogodnie spojrzeć na świat! Jeżeli chcecie możecie wejść na stronę Time for Wax i odszukać zakładkę pozytywny notatnik. Następnie zostawić swój numer telefonu, a codziennie otrzymacie porady SMSowe, które pomogą Wam spojrzeć na życie przychylnym okiem 😉

– Do rachunku powyżej 150 zł dodajemy kredkę do brwi. Napiszemy Wam w tajemnicy, że jest boska 😉

– „Gra o biznes” sprzedawana w komplecie – dla Ciebie i przedsiębiorczej koleżanki w cenie niższej o 30%.

Musisz do nas wpaść! Chcemy być Twoim Mikołajem 😉

Close Menu