Depilacja woskiem jest męska!

Profesjonalnie

/JESTEŚMY SPECJALISTAMI W DEPILACJI WOSKIEMI//

Delikatnie

/TE STREFY DEPILUJEMY WYŁĄCZNIE
WOSKIEM MAGIC WAX//

OBOK CIEBIE

/MAMY 20 SALONÓW w 8 MIASTACH//

We wszystkich salonach Time for Wax wykonasz zabieg:

MĘSKIEJ DEPILACJI INTYMNEJ

Odbierz
30% rabatu

na pierwszą
wizytę depilacji woskiem


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Time For Wax sp. z o.o . z siedzibą w Warszawie ... zobacz Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Time For Wax sp. z o.o . z siedzibą w Warszawie informacji handlowej drogą elektroniczną w postaci wiadomości e-mail, w tym newslettera, na wskazany adres mailowy i w formie wiadomości tekstowych SMS na wskazany numer telefonu komórkowego, a także na kontakt. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Time For Wax Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ... zobacz Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Time For Wax Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.

Opinie naszych klientów:

5.0
5/5

Bardzo mila obsługująca p. Karolina. Profesjonalnie i dokładnie wykonana depilacja.

Romek 19.08.2020

uszy

5.0
5/5
Świetna zabawa! Nigdy się tak dobrze nie bawiłem przy wyrywaniu włosów z cebulkami. Poza kilkoma, pojedyńczymi „niedobitkami” nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak na moje owłosienie – szybka usługa i miła obsługa.

Michał 10.08.2020

plecy + ramiona

5.0
5/5

Jestem zadowolony z wizyty, usługi, szybko, sprawnie. Polecam, będę wracać!

Krzysztof 30.07.2020

tors Magic Wax

5.0
5/5

Polecam z całego serca. Świetna, kontaktowa i fachowa obsługa. Żałuję, że włosy tak powoli rosną, bo przychodził bym częściej. Pozdrawiam

Robert 04.06.2020

pachy

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ODBIERZ 30% RABATU
NA PIERWSZY ZABIEG

WYDEPILOWAŁYŚMY JUŻ
40 000 MĘŻCZYZN!

Jak przygotować się
do pierwszej depilacji woskiem?

Co musisz wiedzieć?

Aby depilacja była udana, włosy muszą mieć długość od 0,5 do 1 cm. Włos osiąga taką długość po ok. 14 dniach od ostatniego golenia. Włosy dłuższe niż 1 cm możesz spokojnie przyciąć nożyczkami. Przed depilacją wykonaj peeling – dzięki temu złuszczysz naskórek, a włoski uniosą się i będą łatwiejsze do usunięcia. W dniu depilacji nie smaruj skóry oliwkami, tłustymi balsamami czy kremami, ponieważ wosk będzie trudno przylegał do włosków. Nie korzystaj z sauny i solarium.

Jak szybko odrastają włosy po depilacji woskiem?

Efekt depilacji woskiem utrzymuje się średnio od 3 do 4 tygodni i jest uzależniony od indywidualnego tempa wzrostu włosów. Trwałość efektu może być zróżnicowana na poszczególnych partiach ciała.

Jak często należy powtarzać zabieg depilacji woskiem?

Zabieg depilacji woskiem należy powtarzać co 3–4 tygodnie lub w zależności od wzrostu tempa włosa częściej lub rzadziej.

Czy depilacja woskiem boli?

Nakładanie wosku nie boli. Dla niektórych osób zrywanie może być nieprzyjemne, ale trudno ocenić, jak bardzo. Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu. Pamiętaj, że w Time for Wax specjalizujemy się w depilacji woskiem i wykonujemy ją bardzo sprawnie i szybko (na przykład depilacja całych nóg trwa tylko 15 minut).

Co zrobić, aby depilacja woskiem mniej bolała?

Pamiętaj o regularnym nawilżaniu skóry – nawilżona skóra lepiej reaguje na depilację woskiem i jest bardziej elastyczna, dzięki czemu nie dochodzi do zerwania naskórka. Dzień przed depilacją zalecamy zrobić peeling – peeling złuszcza naskórek i unosi włosy, dzięki czemu włosy łatwiej usunąć.

Jak wygląda proces depilacji?

Depilacja woskiem płynnym paskowym Wosk rozgrzany do temperatury 37–38°C nakładamy szpatułką na depilowaną część ciała, następnie zrywamy za pomocą bawełnianego paska. Zrywamy szybkim ruchem i… gotowe. Wosk zawiera talk, który jest delikatny dla skóry, depilujemy duże partie ciała. Depilacja autorskim woskiem Magic Wax Wosk nakładamy na ciało. Ciało się rozgrzewa, pory się otwierają, włosy zatapiają się w wosku. Kosmetyczka energicznym ruchem zrywa wosk z włosami. Depilacja jest delikatna i mniej bolesna dla skóry.
Close Menu