Niezwykły album dla Twojej Mamy

Mama, mamusia, maminka… nieważne, jak się do niej zwracasz. Ważne, że to jedna z najważniejszych osób w Twoim życiu. Dzień Matki już za tydzień! Pomyśleliśmy w tym roku, że stworzymy dla Twojej Mamy coś niezwykłego – album pełen Waszych wspomnień.

 

 

To ona pierwsza przytuliła Cię i to jej twarz jako pierwszą kojarzyłaś. To ona spędzała z Tobą te długi noce, kiedy męczył Cię katar lub kaszel, a potwór stale siedział po łóżkiem. To mama pokazywała Ci liście na drzewach, to z nią karmiłaś kaczki w parku. To ona śpiewała Ci kołysanki i otulała kołdrą. To ona…

 

Ileż to wspólnych wspomnień? Tak wiele, czasem to zwykłe moment, jak wspólne zakupy. A czasem takie szczególne, jak opiekowanie się porzuconym psem. Ten pierwszy etap Twojego życia nierozerwalnie wiąże się z Mamą.

 

Pomyślałyśmy więc… a gdyby stworzyć album z takimi wspomnieniami? Nasza Magda „szalona rysowniczka” zrobiła piękne ilustracje. Umieściliśmy je na kartach, a z tyłu jest miejsce, żebyś mogła wpisać jakie emocje towarzyszą takiemu wspomnieniu. Napisz tak, jak chcesz i jak czujesz. To Twoje życzenia, od Ciebie dla Mamy.

Dlatego właśnie ten album jest taki specjalny. Jego treść zależy tylko od Ciebie. Możesz wybrać wszystkie rysunki albo tylko jeden, ten przy którym najbardziej zadrżało Ci serce. Dlatego też z tyłu jest miejsce na Twoje słowa. W końcu to Ty wiesz najlepiej, jakie wspomnienia Was łączą, co się wtedy wydarzyło.

 

Kiedy już wybierzesz karty, napiszesz na nich wspomnienia to zapakuj je z powrotem do obwoluty i 26 maja spraw Mamie niespodziankę. A jeśli Mama mieszka daleko wyślij album pocztą. Pomyśl jakie będzie jej zaskoczenie, kiedy wyjmie ze skrzynki taki prezent, otworzy i… wspomnienia wrócą.

 

Czasem się oddalamy, bo czas, bo przestrzeń. Ale też wiele z nas wie, że w ramionach Mamy znajdziemy bezpieczną przystań po wielkich życiowych sztormach. Z Mamą też możemy podzielić się sukcesami. Ale przede wszystkim możemy żyć wspólnymi chwilami, takimi jak w albumie dla Mamy od Time for Wax 🙂

Fakty:

– akcja „Album dla Mamy” rusza 22 maja aż do ostatniego albumu

– albumy są dostępne we wszystkich salonach Time for Wax: Warszawie, Gdyni, Gdańsku i Wrocławiu

– album dostaje każda klientka, która wykona depilację

– po więcej szczegółów zajrzyj na stronę

– 23 maja rusza konkurs na naszym Facebooku, sprawdź koniecznie!

Close Menu