Co tu robi notatnik?

Obdarowaliśmy Cię notatnikiem. Jesteś już po lekturze? Jeśli tak to wiesz co robić, a jeśli nie to przeczytaj te kilka krótkich słów.

Ta mała książeczka ma Cię nastroić dobrze i znaleźć pozytywne strony w każdym Twoim dniu. Przeczytaj wstęp notatnika, a następnie zaloguj się na stronie i żyj pozytywnie!

A jeśli nie masz jeszcze naszego notatnika to możesz go dostać w salonie. Koniecznie zapytaj o niego i nastrój się dobrze na każdy dzień.

Obejrzyj nasz film o notatniku i dowiedz się dlaczego warto go mieć.

Aktywacja powiadomień do notatnika:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu własnych produktów i usług Time for Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie również w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Time For Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Time For Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

 


Regulamin | Strona Główna Time for Wax
Wyłącz powiadomienia