Nowe męskie ceny i super pakiety, czyli TfW dla mężczyzn! 

Oficjalny początek wiosny już wkrótce, więc wiosenno-letni sezon sportowy czas zacząć! Już teraz Time for Wax przygotowało nową, atrakcyjniejszą ofertę dla Panów!

Regularnie odwiedzający nas sportowcy podkreślają, że dla nich depilacja to nie tylko kwestia estetyki, to większy komfort, redukcja pocenia i brzydkiego zapachu, a także mniejsze ryzyko obtarć, niższe opory wody/powietrza, a przy przykrych wypadkach mniej problemów z opatrunkiem czy gojeniem rany. Warto wypróbować nas w akcji zanim samemu przejdziesz do działania!

W pakiecie w lepszej cenie – nie tylko dla sportowców!

Z uwagi na zwiększone zainteresowanie, do naszej oferty wprowadzamy nowe korzystne pakiety sportowe i estetyczne  dla mężczyzn. Każdy z pakietów występuje, także w wariancie z zabiegami wykonywanymi Magic Wax (nasz autorski bezbolesny wosk). Połączenie w pakiet kilku zabiegów to kilkanaście procent niższa cena!

Nowe Pakiety Sportowe (już od 187 zł)

PAKIET KOLARSKI — czyli depilacja nóg i rąk

PAKIET BIEGOWY ­— to depilacja nóg, pleców oraz torsu

PAKIET PŁYWACKI — w jego skład wchodzą zabiegi depilacji: rąk, nóg, torsu, brzucha, pach oraz pleców

PAKIET TRIATHLONOWY — czyli wydepilowane nogi, plecy, ramiona i pachy

Nowe Pakiety Estetyczne (już od 59 zł)

PAKIET BIZNESOWY — depilacja woskiem twarzy, dłoni, nadgarstków, karku i ½ torsu

TWARZ — czyli pakiet obejmujący policzki, wierzch nosa, nos i czoło + (opcjonalnie) brwi

TORS + BRZUCH — połączenie w jeden zabieg depilacji torsu i brzucha

Zainteresowany? Nowy cennik pakietów i pojedynczych zabiegów znajdziecie tu: CENNIK DLA MĘŻCZYZN! 

 

Od ponad 10 lat wyznaczamy najlepsze standardy depilacji – teraz w całej Polsce!

Oto kilka powodów dla których powinieneś korzystać z depilacji woskiem w Time for Wax:

Wosk wygrywa z maszynką! Bezapelacyjnie. Dlaczego? Zero zacięć, efekt gładkiej skóry utrzymuje się dłużej, a włosy odrastają słabsze!

Do nas przychodzisz zawsze bez umawiania! Do TfW nie musisz się umawiać, wpadasz, gdy masz czas i ochotę! Przed zawodami, wyjazdem, randką, czy w przerwie na lunch znajdziesz nas w dogodnych lokalizacjach od Szczecina aż po Kraków

Masz 100% pewności, że depilacja przebiegnie bezpiecznie! Nasze kosmetyczki są specjalistkami tylko od depilacji, zachowujemy najwyższe standardy higieny, a sama depilacja woskiem jest bezpieczna niezależnie od karnacji. To dlatego od 10 lat klienci polecają nas przyjaciołom!

Depilujemy prawie bezboleśnie! Wszystko to dzięki odpowiedniej technice i doświadczeniu kosmetyczek oraz Magic Wax, naszemu autorskiemu woskowi, który nie przykleja się do skóry, a do włosów, co minimalizuje ból.

Mamy tysiące regularnych klientów – dołącz do tego grona!

 

Jeśli jeszcze nigdy nie skorzystałeś z naszych usług zapisz się do newslettera i odbierz atrakcyjny rabat dla pierwszej wizyty albo poleć nas swoim znajomym -> NEWSLETTER

Close Menu