pakiet ślubny

Pakiet ślubny Time for Wax – niezbędnik Panny Młodej

NIEZBĘDNIK PANNY MŁODEJ – CZYLI O CZYM PAMIĘTAĆ PRZED ŚLUBEM

Przygotowując się do ślubu, zawsze warto dobrze zaplanować wszelkie zabiegi kosmetyczne. Depilacja ciała to bardzo ważny punkt na liście każdej Panny Młodej. Często pytacie nas o to:

 • Dlaczego depilacja woskiem jest dobrym wyborem?
 • Kiedy zapisać się na zabieg depilacji woskiem?
 • Jak dbać o skórę przed i po depilacji?
 • Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu depilacji?
 • Jak przygotować się do depilacji woskiem?

Stało się! On poprosił Cię o rękę, a Ty powiedziałaś TAK!  Przed Wami piękne chwile i czas przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Zastanawiasz się o
czym pamiętać planując ślub i wesele? Z pomocą przychodzi przemyślana lista zadań… Odłóżmy na bok kwestie organizacyjne i skupmy się na Młodej Parze, która tego dnia ma olśniewać! Przede wszystkim  swoją radością i miłością, ale też pewnością siebie.

Depilacja to ważna czynność, którą należy zaplanować w kalendarzu Panny Młodej w odpowiednim czasie. Profesjonalnie wykonana depilacja zapewni nie tylko nieskazitelną gładkość, ale też piękny wygląd i pewność siebie podczas nocy poślubnej 😊

DLACZEGO DEPILACJA WOSKIEM JEST DOBRYM WYBOREM?

Znamy wiele możliwości na to jak pozbyć się zbędnych włosków na naszym ciele. Rekomendujemy wybór depilacji woskiem, ponieważ jest to niezawodna i naturalna droga to perfekcyjnej gładkości. Zabiegi depilacji woskiem wykonywane były już w starożytności, prym wiedli Egipcjanie i Grecy. Nie od dziś wiemy, jak wiele im zawdzięczamy, dlatego wciąż czerpiemy z pomysłowości naszych przodków. Warto wybierać bezpieczne i sprawdzone sposoby, które zapewniają efekt aż do 4 tygodni. Zabiegi wykonać możemy na całym ciele, dbając o najmniejsze partie ciała. Depilacja wykonana w salonach Time for Wax jest przeprowadzona w sposób szybki, komfortowy i prawie bezbolesny. A wszystko to przebiega w reżimie sanitarnym, ze skrupulatną dbałością o higienę i zdrowie.

KIEDY ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG DEPILACJI WOSKIEM?

Wygląd Panny Młodej odgrywa kluczową rolę w wyjątkowym dniu ślubu, który wspominać będziecie przez lata. To właśnie powód, dla które warto skupić się na szczegółach.
Kiedy zaplanować zabieg?  Czy depilować całe ciało podczas jednej wizyty, czy może kilku podejściach? Czy przeprowadzić depilację kilka dni przed ślubem? A może lepiej zaplanować ją na kilka tygodni przed?

Z myślą o ślubie i młodych pannach zdecydowaliśmy się stworzyć pakiet ślubny, który jest naszą odpowiedzią na Wasze potrzeby! Nie bez powodu w skład pakietu wchodzą depilacje próbne. Są one szczególnie ważne dla Pań, które pierwszy raz podejmą się depilacji woskiem.

Z doświadczenia wiemy, że partie ciała, w których spodziewać się możemy dłuższego zaczerwienienia to twarz, ręce i bikini, dlatego próbna depilacja obejmuje przedramiona i wąsik lub bikini klasyczne i wąsik. Wygląd skóry jest tak samo ważny jak fryzura czy makeup, dlatego zapraszamy do skorzystania z zabiegu próbnego na min. 5 tygodni przed ślubem. Zapewni to możliwość zaplanowania docelowej depilacji w odpowiednim miejscu ślubnego kalendarza.

Najlepszym terminem na depilację przed ślubem będzie około 5-7 dni przed wielkim dniem! Pamiętaj, że podczas zabiegu próbnego nasza kosmetyczka przedstawi zalecenia i opowie tym, jak pielęgnować skórę przed i po depilacji. 

JAK DBAĆ O SKÓRĘ PRZED I PO DEPILACJI?

Kondycja skóry ma wpływ na przebieg depilacji, pamiętaj o regularnym złuszczaniu naskórka i odpowiednim nawilżeniu. Podstawowa pielęgnacja zapewni Ci większy komfort podczas zabiegu, dzięki elastyczności Twojej skóry. Pamiętaj o tym, aby na dzień przed planowaną depilacją woskiem
zrobić peeling partii ciała, z których pozbędziesz się włosów. 
Więcej o tym jak przygotować się depilacji.

Po depilacji obserwujemy naszą skórę, dbamy o jej pielęgnację pamiętając czego należy zaraz po depilacji.

Pamiętaj o nawilżaniu i złuszczaniu skóry, pozwoli Ci to cieszyć się gładkością bez obaw o wrastające włoski.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT DEPILACJI?

Niekwestionowanym plusem depilacji woskiem jest to, że pożądany efekt otrzymujemy zaraz po zabiegu, a gładkością skóry cieszymy się do 4 tygodni. Regularna depilacja osłabia włosy, co pozwala na wydłużenie odstępów między kolejnymi zabiegami. Nie znamy innej naturalnej metody na pozbycie się włosków na tak długi czas! 

Przypominamy, że w skład pakietu ślubnego wchodzi depilacja następujących partii ciała:

 • całe nogi
 • bikini brazylijskie
 • pachy i ręce
 • wąsik
 • próbna depilacja wybranych partii (przedramiona i wąsik lub bikini klasyczne i wąsik)
 • konsultacja z doświadczoną kosmetyczką
 • niesamowita atmosfera podczas zabiegu
 • 30% rabatu na zabiegi depilacyjne dla Twojego narzeczonego – w końcu to Wasz dzień!

 

Depilację pach, bikini wykonujemy naszym autorskim woskiem Magic Wax. Wszystko po to, abyś uniknęła zbędnych podrażnień.

Pamiętaj nie taki diabeł straszny jak go malują! Depilacja to idealne wyjście, abyś czuła się dobrze w tym wspaniałym dniu! 

Owocnych przygotowań 😊

Close Menu