Pielęgnacja okolic bikini – olejek intymny Time for Wax - Time for Wax

Pielęgnacja okolic bikini – olejek intymny Time for Wax

Na bikini znamy się jak nikt inny! Wykonałyśmy ponad pół miliona zabiegów depilacji bikini, a wszystko w ciągu ostatnich 10 lat!

Okolice bikini oraz strefa intymna to części ciała, o które powinnyśmy szczególnie dbać. Skóra w tych miejscach jest bardzo delikatna i wrażliwa. Łatwo jest doprowadzić do zakażeń bakteryjnych poprzez np. nieumiejętne golenie. Dlatego zabieg depilacji miejsc intymnych warto wykonać u doświadczonej kosmetyczki.
Depilacja bikini cieszy się największym zainteresowaniem w naszych salonach Time for Wax.

Depilacja miejsc intymnych w salonach Time for Wax

Pozbycie się niechcianego owłosienia z okolic intymnych pozwala zachować odpowiednią higienę  zmniejsza ryzyko pojawienia się infekcji i podrażnień.
Kosmetyczki w Time for Wax są doświadczone, dbają o dobrą atmosferę podczas zabiegu i co ważne do  każdej osoby podchodzą w sposób indywidualny, zapewniając komfort podczas wizyty. Do depilacji okolic bikini rekomendujemy zabieg wykonany, naszym autorskim woskiem Magic Wax.  Jest to delikatny produkt, który sprawia, że depilacja staje się mniej bolesna. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla Pani, która odwiedza nasze salony pierwszy raz.

Pielęgnacja strefy bikini po depilacji

Pielęgnacja delikatnej skóry miejsc intymnych powinna być wykonywana jedynie kosmetykami do tego przeznaczonymi. Unikaj tych, które w swoim składzie zawierają konserwanty i chemiczne barwniki. Po ich stosowaniu może pojawić się swędzenie i podrażnienie. Aby uniknąć tego typu problemów z pomocą przychodzi olejek intymny Time for Wax. Olejek ma bardzo prosty skład, stworzony na bazie naturalnych olejków. Olej aloesowy mocno nawilża i zmiękcza naszą skórę, olej canola odżywia i regeneruje. Skóra jest gładka i nawilżona, a to wszystko za sprawą oleju ze słodkich migdałów, który łagodzi i ochrania naszą wrażliwą skórę okolic intymnych.
Raz na zawsze pożegnaj się z podrażnieniami po goleniu i zaczerwienioną skórą.
Produkt jest w 100% wegański.

Co więcej olejek jest bezpieczny dla Pań w ciąży. Do tego rewelacyjnie uelastycznia tkanki okolic intymnych przed porodem. W związku z tym mamy dla Was świetną wiadomość. Przy zakupie pakietu ciążowego nasz bestsellerowy olejek otrzymacie gratis już podczas pierwszej depilacji w salonie Time for Wax!

Jesteśmy przekonane, że ten olejek przypadnie wam do gustu!

Sfera intymna jako bardzo wrażliwą częścią naszego ciała wymaga więc więcej uwagi. Dlatego troszczmy się o nią z należytą starannością 😊

 

Close Menu