Pierwszy raz z depilacją woskiem- oczami klientki

Depilacja woskiem chodziła za mną od dłuższego czasu, jednak bałam się wybrać na zabieg zbyt przerażona wizją depilacji woskiem z amerykańskich filmów, w których to depilowana osoba uciekała z krzykiem. Jakie było moje zdziwienie kiedy mój pierwszy raz z depilacją woskiem nie bolał! Nie tego się spodziewałam. Jak widać nie taki diabeł  straszny jak go malują albo raczej nie taka depilacja straszna jak ją pokazują. 😛

DLACZEGO DEPILACJA WOSKIEM?

Znaczną część mojego dzieciństwa byłam gnębiona z powodu mocniejszego owłosienia na ciele. Moi rówieśnicy nie mieli takich włosów jak ja. Jako mała dziewczynka błagałam rodziców żeby zrobili coś, abym była “normalna”. Chciałam żeby rówieśnicy wreszcie przestali się ze mnie śmiać z powodu włosów na ciele. Rodzice zawsze tłumaczyli, że jestem za młoda, ale jak tylko dorosnę zafundują mi zabiegi, które pomogą mi zwalczyć mój kompleks. Dlatego byłam zdziwiona kiedy dowiedziałam się, że najmłodsza klientka Time for Wax miała tylko 10 lat! O ile łatwiejsze byłoby moje nastoletnie życie, gdybym trafiła tu wcześniej!

Z czasem zaakceptowałam swój “defekt”, jednak kompleksy z tym związane dalej nie pozwalały mi chodzić w związanych włosach i bluzkach  odsłaniających plecy. Bałam się, że ktoś będzie patrzył i się śmiał. Wspomnienia z dzieciństwa zaczęły powracać… Dlatego w końcu zdecydowałam się na depilację woskiem, a dokładnie-na depilację pleców. 

DLACZEGO TIME FOR WAX?- MOJE WRAŻENIA I ODCZUCIA.

Do Time for Wax trafiłam z polecenia. Zaczęłam od laminacji brwi, z której byłam bardzo zadowolona. Po czasie stwierdziłam, że chciałabym zrobić też coś z męczącym mnie od lat problemem. Zdecydowałam się na depilację woskiem pleców

Obawiałam się, że mój wygląd zostanie skomentowany, jednak spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną kosmetyczką. W trakcie zabiegu upewniała się czy czuję się komfortowo, czy wszystko w porządku i czy wosk nie jest zbyt gorący. Zadbała o wszelkie zasady higieny: jednorazowe szpatułki, rękawiczki. Gabinet był czysty, atmosfera intymności była zapewniona. W pokoju zabiegowym czułam się dobrze i bezpiecznie. Sam zabieg został wykonany szybko, sprawnie i niemal bezboleśnie. Na niektórych obszarach zrywanie włosków było bardziej odczuwalne, ale w całokształcie zabieg oceniam jako bezbolesny. 

Kosmetyczka nie pominęła żadnych włosków na tym obszarze, a na koniec zabiegu powiedziała żebym jeszcze przejrzała się w lustrze i upewniła się, że każdy fragment skóry został wydepilowany.

CO PO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM?

Po całej procedurze depilacji woskiem, kosmetyczka nałożyła na cały wydepilowany obszar balsam łagodzący podrażnienia i zaczerwienienia. Poinformowała mnie czego należy unikać po zabiegu depilacji woskiem i co robić, aby efekt gładkości utrzymał się jak najdłużej. Dostałam ulotkę ze wszystkimi ważnymi informacjami. Otrzymałam także kupony rabatowe na 2 i 3 wizytę w Time for Wax. 

JAK OCENIAM DEPILACJĘ WOSKIEM?

Depilacja woskiem okazała się dla mnie wybawieniem. Obawiałam się nieco podrażnień jakie mogą się po niej pojawić, jednak jedynymi skutkami ubocznymi jakie miałam było lekkie zaczerwienienie, na szczęście zniknęło tak szybko jak się pojawiło.

To była moja pierwsza wizyta w Time for Wax i zdecydowanie nie ostatnia! Polecam każdemu, kto marzy o gładkim ciele. Depilacja woskiem nie jest taka straszna, jak się początkowo wydaje. 😉

Karolina

Zainteresowany zapisaniem się na pierwszą wizytę w Time for Wax? Umów się! 🙂

Close Menu