POZNAŃmy się, czyli TfW jedzie do Wielkopolski

TfW już w Poznaniu!


W naszym biurze wisi wielka mapa Polski. Zaznaczone są na niej już istniejące salony Time for Wax, w formie czerwonych kropek. Za to serduszka są w miejscach, gdzie bardzo chcielibyśmy rozpropagować naszą ideę depilacji bez umawiania, dla wszystkich. Jedno z nich jest w Poznaniu ♥

 

Dlaczego Poznań?

Time for Wax - sieć salonów depilacji woskiem już w Poznaniu

A dlaczego nie? Poważnie jednak pisząc – bo to miasto z dużym potencjałem. Pięknymi kobietami, które zasługują na wygodną depilację, na którą będą mogły wpaść wtedy kiedy im pasuje, a nie wtedy kiedy jest wolny termin.

Już część z Was wie, kochane Poznanianki, jaka to wygoda. Sama (pisząca te słowa) doświadczyłam dzisiaj uroków umawiania, 30 minut szukałam pasującego mi terminu na manicure. Ale w Time for Wax nie ma takiego problemu.

Od 28 marca możecie korzystać z tego dobrodziejstwa na Garbarach na Bóżniczej 15. A teraz wkraczamy na Jeżyce i od 12 czerwca (więcej informacji na dole artykułu 😉 ) będziecie mogły wybrać, do którego salonu Wam bliżej. Nowy adres to Dąbrowskiego 15/1. Który salon będzie Waszą ulubioną miejscówką w Poznaniu? 

 

Krótka historia Time for Wax

Oczywiście w pigułce 😉 Choć i tak jest na pewno krótsza niż historia Poznania. Wszystko zaczęło się w Warszawie w 2007 roku. Izabela Makosz założyła pierwszy salon. Ryzyko polegało na tym, że nie był to salon kosmetyczny, a specjalizujący się w tylko jednej dziedzinie – depilacji woskiem.

Do tego jeszcze dosyć karkołomny (jak się wydawało) pomysł, czyli brak zapisów. No jak to tak – pytali wszyscy na około. A tak! Okazało się, że to strzał w dziesiątke. Kobiety pokochały koncept takich właśnie salonów depilacji. Dlatego powstawały kolejne. W 2016 roku idea rozszerzyła się poza stolicę i powstały salony w Trójmieście i Wrocławiu.

 

Dlaczego klientki kochają TfW?

To bardzo proste. Tak proste, że aż ujmiemy to w punktach:

  1. Bez zapisów
  2. 11 lat doświadczenia
  3. Niemal bezbolesny wosk Magic Wax
  4. Specjalizacja w jednej dziedzinie
  5. Indywidualne podejście do klienta
  6. Najwyższe standardy obsługi

 

Chcecie trochę więcej informacji?

Bez umawiania – po prostu wpadasz kiedy chcesz i kiedy pasuje Tobie, a nie kosmetyczce 😉

11 lat doświadczenia – z każdym rokiem jesteśmy coraz lepsi, doskonalimy nasz warsztat i podnosimy standardy. Najważniejsze jest dla nas, żebyś wyszła z uśmiechem 🙂

Niemal bezbolesny wosk Magic Wax – depilujemy dwoma rodzajami wosku. Pierwszy to standardowy wosk paskowy, przeznaczony do większych powierzchni ciała, jak nogi. Za to prawdziwym hitem jest Magic Wax. Delikatny wosk bezpaskowy, opracowany specjalnie dla Time for Wax. Z nim depilacja bikini, pach czy wąsika to prawdziwa przyjemność ponieważ zabieg nim jest prawie bezbolesny. Spróbuj raz i już nigdy nie będziesz chciała innego 🙂

Specjalizacja w jednej dziedzinie – nie rozmieniamy się na drobne. Nie nakładamy maseczek, nie oczyszczamy cery. Postawiliśmy na jedną dziedzinę, żeby być w niej najlepsi. I jesteśmy!

Indywidualne podejście do klienta – tak, jesteśmy siecią. Jednak każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego łatwo jest przebić barierę wstydu, dlatego zawsze możesz liczyć na miłą rozmowę i wyjaśnienie wszystkich pytań.

Najwyższe standardy obsługi – bycie największą siecią w Polsce w tej kategorii traktujemy jako wysoko zawieszoną poprzeczkę. Nie osiadamy na lurach, ale chcemy, żeby każdy czuł się komfortowo w naszym salonie. Niezależnie czy to Warszawa, Poznań czy Gdynia 🙂

Czas na Poznań

Pokochałyście nasz nowy salon w Poznaniu i oczywiście nam się też tu bardzo podoba, więc…

Zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE DRUGIEGO SALONU TIME FOR WAX W POZNANIU już 12 czerwca. Znajdziecie nas na ul. Dąbrowskiego 15/1.

A dla wszystkich, którzy odwiedzą nas w pierwszych dniach (12-15 czerwca) oczywiście mamy szalony rabat – 50% na każdą depilację❣❣❣

Jesteśmy w Poznaniu, wpadajcie na depilację bez zapisów! Time for Wax

Close Menu