Produkt miesiąca: depilacja oraz epilacja pach

Nawet zimą dbamy o perfekcyjny wygląd, dlatego depilacja pach to dla wielu niezmiennie ważny rytuał, który sprawia, że czujemy się pewnie i zadbane przez każdą porę roku. Odkryj sekret gładszej skóry przez całą zimę dzięki depilacji bądź epilacji, która utrzyma Twoje pachy idealnie gładkie nawet pod warstwami ciepłych swetrów! Nawet zimą możesz cieszyć się chwilami spontaniczności, wiedząc, że Twoja skóra zawsze prezentuje się perfekcyjnie.

Po ogromnym odzewie i zainteresowaniu październikowym produktem miesiąca, uznałyśmy, że w listopadzie kontynuujemy z bikini jako produktem miesiąca!

W grudniu mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Depilacja woskiem w cenie 69 zł ( cena regularna 79 zł)

Pojedynczy zabieg epilacji laserowej w cenie 185 zł
(cena regularna 219 zł)

Depilacja pach woskiem to popularna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia, zapewniająca gładkość skóry nawet do 3 tygodni! Depilacja woskiem pomaga osłabić włoski, co sprawia, że stają się one cieńsze i delikatniejsze po kolejnych zabiegach. Dla wielu osób depilacja pach woskiem to nie tylko sposób na utrzymanie estetyki, ale także sposób na zredukowanie nadmiernego owłosienia w tej delikatniej okolicy.

W trakcie zimy epilacja laserowa pach staje się strategicznym wyborem, który ogranicza konieczność myślenia o codziennym goleniu pozostawiając skórę gładszą na dłuższy czas. Ponadto, mniejsza ekspozycja na słońce pozwala unikać potencjalnych podrażnień, co czyni ten okres idealnym momentem na rozpoczęcie eliminacji niechcianego owłosienia. Pojedynczy zabieg laserowy jest idealną opcją do sprawdzenia jak skóra reaguje na działanie lasera, sprawdź i zadecyduj o kupnie pełnego pakietu 7 zabiegów epilacji laserowej pach, by już w wakacje nie martwić się niechcianym owłosieniem!

Wybrany zabieg możesz kupić w sklepie online do 31.12.2023 r. Będzie on ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Ciesz się gładszą skórą na dłużej!

Close Menu