Produkt miesiąca: depilacja lub epilacja bikini brazylijskiego!

Wakacyjny sezon jest w pełnym rozkwicie, a my chcemy zadbać o wyjątkowe potrzeby naszych klientek! Dlatego też, z ogromną radością informujemy, że lipiec to czas dedykowany depilacji bikini brazylijskiego!

W dniu 5 lipca obchodzimy Dzień Bikini, a my postanowiłyśmy uczcić tę okazję w naszej specjalnej ofercie. Chcemy, abyś poczuła się pewnie i piękne w stroju kąpielowym, dlatego zapraszamy Cię do odkrycia idealnego sposobu na gładką skórę!

Depilacja bikini pozwoli Ci cieszyć się wakacyjnymi atrakcjami bez obaw o irytujące włoski dodatkowo, dbając o odpowiednią higienę w gorące dni. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodniej i bardziej komfortowo!

W lipcu mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Depilacja woskiem w cenie 155 zł ( cena regularna 169 zł)

Pojedynczy zabieg epilacji laserowej w cenie 247 zł
(cena regularna 353 zł)

Opcja z woskiem zapewnia efekt gładkiej skóry nawet do 4 tygodni, a cały proces jest szybki i skuteczny. Nasz autorski wosk Magic Wax został specjalnie opracowany do depilacji delikatnych obszarów bikini, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort i doskonałe rezultaty.

Zabieg laserowy to idealna propozycja dla osób, które zastanawiają się nad tym wyborem, ale chcą sprawdzić jak przebiega cały proces i jak laser oddziałuje na włoski. Epilacja laserowa pozwala na trwałe zniszczenie cebulki włosa. Włos usunięty w ten sposób nie odrasta. Do efektu gładkiej skóry zalecamy serię 7 zabiegów, ale już po pierwszej sesji zauważysz różnicę i będziesz mogła zadecydować o kontynuacji przygody z laserem. Przekonasz się, jak efektywny może być laser!

Wybrany zabieg możesz kupić w sklepie online do 31.07.2023 r. Będzie on ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Nie zwlekaj! Wybierz idealny zabieg dla siebie i ciesz się latem z pewnością siebie i gładką skórą!

Close Menu