Promocja na pakiety laserowe z kodem!

Zaczynasz myśleć o wakacjach? A co jak powiemy Ci, że oprócz słonecznych, wakacyjnych wyjazdów, pięknych plaż i podróży, ten okres może być jeszcze lepszy? Ciepłe lato wiąże się również z chęcią eksponowania gładkiego ciała, co jest zobowiązaniem do codziennego golenia. Większość kobiet korzysta z maszynek do golenia, które są niezbędnym towarzyszem ich podróży. A co jeżeli postawić na inną metodę, dzięki której odrzucisz maszynkę raz na zawsze? Skorzystaj z serii zabiegów epilacji laserowej w wyjątkowej cenie, po której golenie maszynką nie będzie już konieczne.

Oferujemy aż 35% zniżki na wszystkie pakiety laserowe dostępne w sklepie online!

Jak skorzystać z promocji?

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie online wpisz kod promocyjny: MARZEC35. Rabat zostanie automatycznie naliczony do Twojego zamówienia.

Promocja trwa w sklepie online do 24.03.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 18.03.2024 r. do 24.03.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pakiety epilacji laserowej w kategorii „EPILACJA LASEROWA”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej oraz 4 zabiegów epilacji laserowej ze zniżką 35%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax oraz wpisać w wyznaczonym polu w koszyku zakupowym kod: MARZEC35 niezbędny do uzyskania rabatu.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu