Promocja na pakiety woskowe i laserowe!

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę, która z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika gładkiej skóry. Tylko przez dwa dni, 27-28 lutego, nasz sklep online rozświetla sferę beauty niebywałą promocją na pakiety zabiegów. Przygotujcie się na ekskluzywne oszczędności, bo oferujemy Wam aż 30% zniżki na pakiety 7 zabiegów laserowych oraz 3 zabiegów woskowych. To okazja, której nie można przegapić!

Jak skorzystać z promocji?

To proste! Wystarczy, że podczas składania zamówienia w naszym sklepie online wpiszesz kod promocyjny: FLASHSALE. Rabat zostanie automatycznie naliczony do Twojego zamówienia, a Ty będziesz o krok bliżej do osiągnięcia celu – idealnie gładkiej skóry.

Nie czekaj, czas działać!

Pamiętaj, promocja trwa tylko przez dwa dni. To doskonała okazja, by zadbać o siebie i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Nie przegap szansy na skorzystanie z naszej specjalnej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli sekret nieskazitelnej skóry.

Promocja trwa w sklepie online do 28.02.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 27.02.2024 r. do 28.02.2024 r.

 

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pakiety epilacji laserowej oraz pakiet depilacji woskiem w kategorii „PAKIETY”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej oraz 3 zabiegów depilacji woskiem ze zniżką 30%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax oraz wpisać w wyznaczonym polu w koszyku zakupowym kod: FLASHSALE niezbędny do uzyskania rabatu.

 

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.

 

Close Menu