Black Week 2022

5 powodów, dla których warto skorzystać z promocji na Black Week

Black Week

Cześć! Cały Internet hula w promocjach i zniżkach z okazji Black Week. My również przygotowałyśmy dla Was coś specjalnego. W dniach 21-27.11.2022 specjalne pakiety depilacji woskiem oraz pakiety epilacji laserowej są dostępne w obniżonych cenach. Z okazji Black Week obniżamy ich ceny o 30%!

Wiemy, że każdy zapewnia o tym, że warto dokonać zakupu właśnie teraz. Jednak my nie rzucamy słów na wiatr i mamy ku temu 5 solidnych powodów. Oto one:

#1 Zdążysz przed podwyżką cen

Od grudnia zmieniamy cennik. Rosnące ceny kosztów utrzymania naszych salonów zmuszają nas do podwyższenia cen za zabiegi. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie. Grudniowa podwyżka cen i 30% zniżki sprawiają, że listopad jest idealnym czasem na zakup. Przewidujemy, że tak tanio już nie będzie.

#2 Wybierając pakiet – oszczędzasz swój czas

Na jednej wizycie depilujesz kilka partii ciała?. To oszczędność Twojego czasu – na przygotowanie do zabiegu, na dojazd do salonu oraz proces zapisu – chociaż w Time For Wax trwa on bardzo krótko, to wybór pakietu lub pakietów obejmujących kilka partii ciała to wygodna opcja za zabieganych:

Pakiety dla niej:

Pakiety dla niego:

#3 Regularna depilacja przynosi najlepsze efekty

Zakup 3 zabiegów depilacji, które wykonasz w regularnych odstępach pozwala na trwałe korzyści z depilacji woskiem. Są trzy fazy wzrostu włosów (faza wzrostu, przejściowa i spoczynku). Podczas depilacji usuwamy włoski w fazie wzrostu i przejściowej, dlatego depilację najlepiej jest wykonywać co 3-4 tygodnie. Zależy to od tego, jak długo trwa u Ciebie faza spoczynku włosa. Regularne wykonywanie pakietów jest więc skuteczniejsze, ponieważ z czasem synchronizujesz wzrost włosów uzyskując gładkość, do której dążysz.

#4 Pakiety możesz wykorzystać do końca lutego 2023

Pakiety możesz wykorzystać do końca lutego 2023. Jeśli wiesz o zbliżającej się okazji w tym czasie lub Twoja kolejna wizyta wypada właśnie w tym czasie – możesz wykorzystać pakiet w dogodnym dla Ciebie czasie.

#5 To idealne rozwiązanie na ważne okazje

Zbliżają się Boże Narodzenie, święta i Sylwester. To okazje, podczas których każda z kobiet chce wyglądać (i czuć się) jak najlepiej w swojej skórze. Pakiety depilacji woskiem to idealne rozwiązanie przed ważnymi uroczystościami. Pozwalają poczuć się komfortowo, bez zmartwień o golenie maszynką, na które często nie ma czasu w tym okresie. Wkrocz gładko w święta i Nowy Rok!

Pamiętaj, że promocja 30% obejmuje również wszystkie pakiety epilacji laserowej, którą wykonujemy laserem medycznym.

Zobacz wszystkie Pakiety Black Week i tylko do 27.11.2022 kup je w tak niskich cenach.

Close Menu