Przygotuj się na jesień z Time for Wax!

karolina_laminacja_01 (1)

Wrzesień przywitał nas… mocnym ochłodzeniem. Powoli przesuwamy krótkie spodenki na tył szafy, a z przodu układamy swetry i długie spodnie. Jednak niższe temperatury i mniej odkryte ciało nie są powodem do zapuszczenia włosów na ciele. Okres jesienno-zimowy to idealny czas, aby przygotować swoją skórę na kolejne lato. A kto lepiej przygotuje Twoje ciało niż Time for Wax? 😉

ZACZNIJ DEPILOWAĆ SIĘ REGULARNIE

Już teraz zacznij przygotowywać swoją skórę na następne lato. Regularna depilacja, co ok. 4 tygodnie, osłabia włoski i sprawia, że rośnie ich mniej. Stałe klientki Time for Wax, które korzystają z naszych usług od lat, wiedzą, że regularność popłaca. Po każdym zabiegu włosy są słabsze, odrastają wolniej, są rzadsze i jaśniejsze. Regularnie wykonywane zabiegi doprowadziły u naszych stałych klientek  do uszkodzenia macierzy włosków. Włoski w miejscu uszkodzenia już nie odrastają, nie pojawiają się też nowe. Dlatego już dziś, zacznij regularnie chodzić na zabiegi depilacji woskiem, a przekonasz się o magii wosku! Zapomnisz o uciążliwych, szybko odrastających włoskach i poznasz prawdziwą gładkość. 

ZADBAJ O PIĘKNE, ZDROWE BRWI!

Brwi to najpiękniejsza oprawa oczu. Jeżeli będą zadbane,  podkreślą Twoje spojrzenie. Właściwie nadany kształt brwi nada Ci wyrazistości i uwydatni piękno Twojej twarzy, a także nada jej odpowiednich proporcji. 

Z pomocą naszym brwiom przychodzi zabieg laminacji, który nie tylko nadaje im kształt, ale również ułatwia ich stylizację i odpowiednio je odżywia. Zabieg laminacji brwi polega na zmianie kierunku wzrostu włosków, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz odpowiedniej regeneracji struktury włosa. Teraz pełna stylizacja brwi (geometria, laminacja, depilacja i koloryzacja brwi) dostępna w promocyjnej cenie. KUPUJĘ!

Efekty laminacji brwi utrzymują się ok. 4-6 tygodni. Wiele zależy od odpowiedniej pielęgnacji w domu, ale również od Twoich naturalnych predyspozycji. 

PRZYGOTUJ CIAŁO NA LATA

Masz dosyć cellulitu? Poznaj szczotkowanie na sucho i ciesz się jędrną, gładką skórą. Masaż na sucho szczotką jest czymś, co z łatwością możesz wykonać samodzielnie w domu. Jedyną rzeczą, która będzie ci potrzebna jest specjalna szczotka z naturalnego włosia. Kupisz ją TUTAJ.  Poza ujędrnieniem i wygładzeniem skóry, szczotkowanie pomaga także usunąć martwy naskórek działając na skórę jak peeling.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o szczotkowaniu na sucho zerknij na nasz artykuł dotyczący masażu i zasad jego wykonywania- CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

 

Nie czekaj z przygotowaniami do lata. Już dziś zapisz się na wizytę do Time for Wax i pozwól, byśmy zadbały o Ciebie i Twoją skórę! 

Close Menu