Regulacja brwi woskiem + henna Time for Wax - Time for Wax

Regulacja brwi woskiem + henna Time for Wax

Dobrze wyregulowane i podkreślone brwi mają ogromny wpływ na wygląd naszej twarzy. Mają cudowną moc, aby nadać głębi naszemu spojrzeniu i pokreślić rysy twarzy. Regulację brwi i hennę możemy wykonać samodzielnie w domu, jednak zabieg ten wykonany na własną rękę może nie dać nam satysfakcjonujących efektów. Samodzielne eksperymenty mogą się źle skończyć, szczególnie w momencie, gdy wyrwiemy ich za dużo.
Dlatego na depilację brwi woskiem warto udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która dobierze kształt brwi odpowiedni do owalu twarzy oraz kolor, który pasować będzie do Twojej karnacji, a wszystko dzięki naturalnej hennie.

Kosmetyczki w salonach Time for Wax są przeszkolone pod kątem profesjonalnej regulacji brwi, a w wybranych salonach również do wykonania henny. Znają się na tym jak nikt inny! Doskonale wiedzą jak dzięki idealnie dopasowanej regulacji wydobyć to, co w naszej twarzy najpiękniejsze.

Dlaczego warto depilować brwi woskiem?

Depilacja brwi woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania włosów. Włoski wyrywane są razem z cebulkami, więc dłużej możemy cieszyć się gładką skórą. Wosk jest również niezwykle precyzyjny. Wyrwie najmniejsze włoski, których ciężko byłoby się  pozbyć za pomocą pęsety.

Jeśli obawiasz się bólu związanego z wyrywaniem włosów woskiem, w naszych salonach Time for Wax możesz poprosić kosmetyczkę o wykorzystanie do zabiegu naszego autorskiego wosku Magic Wax. Dzięki niemu zabieg będzie praktycznie bezbolesny!

Jak wygląda zabieg depilacji brwi woskiem?

Na początku podejmujemy decyzję o docelowym kształcie brwi. Dobierany jest on zgodnie z typem urody Klientki i owalem twarzy. Następnie przechodzimy do zabiegu. Wosk nabieramy jednorazową, drewnianą szpatułką i nakładamy na łuk brwiowy. Gdy zastygnie zrywamy go, niczym plaster. Bardzo ważna jest w tym wszystkim dokładność i precyzja, dlatego zalecamy, aby zabieg ten przeprowadzić w doświadczonym salonie kosmetycznym.

Po zakończonej regulacji dla jeszcze lepszego efektu warto podkreślić brwi henną. Produkt daje bardzo naturalny efekt przyciemnienia brwi. Sprawdzi się szczególnie u Pań, które mają jasną karnację. Henna jest naturalna i wodoodporna. Co więcej henna ma właściwości wzmacniające!

Na zabieg przyciemniania brwi henną mogą się Państwo zapisać w naszych salonach: Warszawa OchotaWarszawa Praga PółnocWarszawa Białołęka, Kraków Galeria Krakowska.  
Jeśli obawiasz się, że masz alergię na hennę zapytaj kosmetyczkę przed zabiegiem o test alergiczny 😊

Zapraszamy do naszych salonów na depilację brwi – pamiętaj na pierwszy zabieg dostaniesz od nas rabat 30%

Close Menu