Odkryj profity Black Week 2023 w Time for Wax!

Black Week to czas, kiedy magia zakupów w internecie osiąga swoje apogeum. Z dumą ogłaszamy nasze niezwykłe promocje na wosk i laser, które pozwolą Ci poczuć się pewniej!

30% zniżki na pakiety 3 zabiegów depilacji woskiem

Jeśli pragniesz gładkości na dłużej, to nasze pakiety 3 zabiegów woskowych są idealne dla Ciebie. W okresie Black Week oferujemy aż 30% zniżki na wskazane pakiety. To niepowtarzalna okazja, by zadbać o swoją skórę w korzystnej cenie!

Od 35% rabatu na pakiety laserowe

Marzysz o skutecznym efekcie gładszej skóry? Nasze pakiety laserowe 7 zabiegów są teraz dostępne z imponującą zniżką 35% bądź 4 zabiegów z promocją 30%. Dokonaj zakupu w promocyjnej cenie i rozpocznij swoją podróż z efektywną epilacją laserową.

Warto wspomnieć o zbliżającej się podwyżce cen od grudnia 2023 roku. Dlatego teraz w trakcie Black Week, to doskonały moment, aby skorzystać z obniżonych cen i zachować swoje ulubione zabiegi depilacji bądź epilacji na przyszłość!

#2 Większy pakiet = większa oszczędność

W naszej wyjątkowej promocji stawiamy na duże pakiety – możesz zaopatrzyć się w pakiet 3 zabiegów depilacji woskiem oraz pakiet 4 lub 7 zabiegów epilacji laserowej. Pamiętaj, że większy pakiet równa się większej oszczędności na zabiegach!

#3 Wygoda w planowaniu

Zakup obejmuje serię zabiegów, co ułatwia i bardziej motywuje do planowania wizyt i regularnego odwiedzania salonów. Regularne wizyty na depilację woskiem powodują osłabienie struktury włosa, przez co włosy odrastają przerzedzone i słabsze. Natomiast systematyczne wizyty na epilację laserową są wskazane do efektywnego oddziaływania lasera na włos.

#4 Możliwość dostosowania pakietu do indywidualnych potrzeb

W ofercie posiadasz do wyboru szeroką gamę pakietów depilacji woskiem i epilacji laserowej. Możesz zakupić pakiet dostosowany idealnie do Twoich potrzeb. Dostępność różnych opcji i kombinacji zabiegów pozwala zakupić pakiet odpowiedni do oczekiwań.

Pakiety depilacji woskiem dla niej:

  • 3 zabiegi bikini brazylijskiego Magic Wax: 355 zł zamiast 507 zł (oszczędzasz 152 zł)
  • 3 zabiegi bikini brazylijskiego Magic Wax + całe nogi: 523 zł zamiast 747 zł (oszczędzasz 224 zł)
  • 3 zabiegi bikini klasycznego Magic Wax: 208 zł zamiast 297 zł (oszczędzasz 89 zł)
  • 3 zabiegi bikini brazylijskiego Magic Wax + całe nogi + pachy Magic Wax: 689 zł zamiast 984 zł (oszczędzasz 295 zł)
  • 3 zabiegi bikini french Magic Wax + pachy Magic Wax: 479 zł zamiast 684 zł (oszczędzasz 205 zł)

I wiele innych…

     

Pakiety depilacji woskiem dla niego:

  • 3 zabiegi torsu Magic Wax: 229 zł zamiast 327 zł (oszczędzasz 98 zł)
  • 3 zabiegi pleców + karku Magic Wax: 439 zł zamiast 627 zł (oszczędzasz 188 zł)
  • 3 zabiegi torsu + brzucha Magic Wax: 418 zł zamiast 597 zł (oszczędzasz 179 zł)
  • 3 zabiegi depilacji intymnej Magic Wax: 649 zł zamiast 927 zł (oszczędzasz 278 zł)

I pakiety depilacji woskiem standardowym…

#5 Zapas na ważne okazje

Przed nami najważniejszy okres świąteczny, czyli Boże Narodzenie i Sylwester! Pakiety umożliwią Ci skorzystanie z zabiegów dużo taniej niż już w trakcie okresu świątecznego. Promocyjne pakiety są ważne aż do 31 marca 2024 roku, więc na pewno znajdzie się jeszcze wiele ważnych okazji żeby czuć się pewniej, dzięki waxowej gładkości!

Nie zwlekaj z zakupami – promocje trwają tylko w czasie Black Week! Zadbaj o swoje piękno, korzystając z niezwykłych okazji, jakie mamy dla Ciebie. Black Week to czas dla Ciebie i Twojej urody!

 

Oferta Black Week dostępna jest w sklepie online do 26.11.2023 r.

Close Menu