Specjalna oferta na walentynki!

Walentynki to czas, kiedy chcemy czuć się wyjątkowo i prezentować się od najlepszej strony. W trosce o nasze samopoczucie i wygląd, wiele osób decyduje się na różnego rodzaju zabiegi upiększające. Wśród nich, depilacja woskiem i epilacja laserowa cieszą się szczególnym zainteresowaniem, zwłaszcza w dniu zakochanych. Dlatego też, z okazji Walentynek, nasz salon kosmetyczny przygotował specjalną promocję na te właśnie zabiegi, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo w tym wyjątkowym czasie.

Nie ważne, czy jesteś wieloletnim zwolennikiem depilacji, czy dopiero rozważasz jej zalety – walentynkowa promocja w naszym salonie jest doskonałą okazją, by zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Dzięki naszym zabiegom, możesz nie tylko wyglądać świetnie, ale także poczuć się pewniej i bardziej atrakcyjnie w tym wyjątkowym dniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia profesjonalizmu naszych kosmetyczek, które z pasją i zaangażowaniem zadbają o Twoje potrzeby.

Niech ten Walentynkowy czas będzie dla Ciebie okazją do celebrowania miłości – zarówno tej do bliskiej osoby, jak i do samego siebie. Pamiętaj, że najlepszy prezent, jaki możesz sobie dać, to momenty poświęcone na dbanie o swoje dobre samopoczucie i wygląd. Nasze salony są tutaj, by pomóc Ci w realizacji tych postanowień. Czekamy na Ciebie, aby razem uczynić ten Walentynkowy czas jeszcze piękniejszym.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Voucher o wartości 260 zł za 220 zł dla niej i dla niego

Pakiety epilacji laserowej od 383 zł

Pakiety i pojedyncze zabiegi depilacji woskiem od 33 zł
 

Stylizacja brwi i rzęs od 135 zł
 

Promocja trwa w sklepie online do 18.02.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 14.02.2024 r. do 18.02.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pakiety epilacji laserowej, pakiety i pojedyncze zabiegi depilacji woskiem, voucher prezentowy oraz stylizację brwi i rzęs w kategorii „WALENTYNKI”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej ze zniżką 25%, pakiety 4 zabiegów epilacji laserowej i pakiety 3 zabiegów depilacji woskiem ze zniżką 20% oraz pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i stylizację brwi i rzęs ze zniżką 15%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu