Promocja styczeń 2024 na pojedyncze zabiegi woskowe i laser

Zima to czas, kiedy wiele z nas skupia się na dbaniu o siebie i swoje ciało. Choć ubieramy się w warstwy ciepłych ubrań, to jednak o tym, co znajduje się pod nimi, nie można zapominać. Dlatego właśnie styczeń jest idealnym momentem na rozpoczęcie zabiegów depilacji i epilacji. Chcemy, abyście poczuli się pewnie i pięknie przez cały rok, dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na pojedyncze zabiegi depilacji woskiem oraz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej!

 

Promocja trwa w sklepie online do 29.01.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 26.01.2024 r. do 29.01.2024 r.

II. PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej oraz pojedyncze zabiegi depilacji woskiem w kategorii „POPULARNE”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej ze zniżką 20% oraz pojedyncze zabiegi depilacji woskiem ze zniżką 15%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy: zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax.

III. ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu