Spędź Mikołajki z Time for Wax, odbierz bransoletkę By Dziubeka!

 W Warszawie spadł dopiero pierwszy nieśmiały śnieg (na dodatek zaraz się rozpuścił!)*** i patrząc w okno trudno się domyślić, że to już grudzień, dlatego postanowiliśmy sami zadbać o Mikołajkowy nastrój. Nie wyprodukujemy wprawdzie białego puchu, ale znaleźliśmy o wiele lepszy sposób, żeby spędzić z Wami Mikołajki w wyjątkowy sposób.

 6 grudnia przez cały dzień, będziemy bawić się w świętego Mikołaja i… rozdawać prezenty!

blog

Teraz powinno paść sławetne pytanie: Czy są tu jakieś grzeczne dzieci? A jednak wcale nie będziemy go zadawać. Każdy, kto 6 grudnia odwiedzi dowolny salon Time for Wax i skorzysta z depilacji otrzyma wyjątkowy mikołajkowy upominek: śliczną bransoletkę By Dziubeka.

Wiemy, że doskonale znacie i lubicie biżuterię By Dziubeka, a tym którzy jeszcze jej nie znają polecamy odwiedzenie strony: https://www.bydziubeka.pl/

Biżuteria By Dziubeka to też świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby na Święta, dlatego do każdej bransoletki otrzymacie bon upoważniający do zakupu z 20% zniżką.

A więc ubierajcie się szybciutko i 6 grudnia wpadajcie w Mikołajki do Time for Wax  🙂

 

***(6 grudnia dane pogodowe bardzo szybko się zmieniły i zdezaktualizowały – teraz mamy prawdziwą śnieżycę, co nie zmienia faktu że obdarowujemy Was pięknymi bransoletkami, tyle że w bardziej świątecznej atmosferze! 🙂 )

Close Menu