Szkolenia Time For Wax
nasze usługi

Szkolenia Time For Wax

Dzielimy się wiedzą i 14-letnim doświadczeniem

Depilacja woskiem to jedna z najczęściej wybieranych metod, aby pozbyć się niechcianych włosów. Nasze kursy depilacji woskiem organizujemy w Warszawie. Szkolenia w Time for Wax to must have dla każdej osoby, która rozważa wykonywanie tej metody depilacji w swojej codziennej pracy. Jeśli nie masz doświadczenia, nic nie szkodzi! Ten kurs pomoże Ci zdobyć nowe umiejętności. Nieumiejętnie wykonana depilacja woskiem może przynieść przykre rezultaty, możesz ich łatwo uniknąć. Skorzystaj z naszego kursu.

Profesjonalne szkolenia z depilacji woskiem w Time for Wax

Time for Wax jest liderem w branży, nasz zespół w 20 salonach liczy ponad 100 wyszkolonych kosmetyczek. Osiągnęły perfekcję w depilacji woskiem dzięki szkoleniom organizowanym w naszym centrum szkoleniowym, programowi mentorskiemu, wsparciu bardziej doświadczonych koleżanek oraz praktyce.
Ofertę szkoleniową kierujemy do 2 grup:
  • młodych, gotowych do działania ludzi, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w branży beauty,
  • właścicieli biznesów, którzy dbają o rozwój swoich pracowników i salonów.

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Time for Wax

O naszym doświadczeniu pisałyśmy wyżej, zresztą nie bez przyczyny szukasz szkoleń w jedynej tak dużej sieci salonów depilacji woskiem w Polsce. Na depilacji woskiem znamy się najlepiej, ale skupmy się na konkretach:

Jak wygląda szkolenie

Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczone trenerki, które w przystępny sposób przekazują teoretyczną i praktyczną, niezbędną do wykonywania umiejętnej depilacji woskiem. Dowiesz się, jak poprawnie depilować, dbać o bezpieczeństwo i higienę przy wykonywaniu zabiegów, oraz co pomoże Ci w tej pracy. Zajęcia praktyczne odbywają się pod czujnym okiem trenerki, która po wprowadzeniu asystuje Ci podczas części praktycznej.

Nasze kursy składają się z 2 kroków:

Krok 1

Szkolenie z depilacji ciała woskiem paskowym

Krok 2

Szkolenie z depilacji woskiem bezpaskowym (podczas części praktycznej pracujemy wykorzystując nasz autorski wosk Magic Wax)

Najczęściej zadawane pytania

Prowadzimy 2 typy szkoleń: kursy grupowe, prowadzimy w małych grupach, dzięki temu możemy podejść indywidualnie do każdego kursanta.
Podczas kursów indywidualnych, trenerka skupia się na Tobie i Twoich potrzebach. Pamiętaj, że możesz wykorzystać ten czas i dopytać o to co Cię interesuje. Możesz poprosić o powtórzenie istotnych informacji i technik pokazanych podczas części praktycznej.
Kursy składają się z 2 stepów, depilacja ciała woskiem paskowym oraz depilacja ciała woskiem bezpaskowym. Możesz wybrać pojedynczy step lub wybrać opcję complex, łączącą oba stepy.
Oczywiście! Zapewniamy materiały szkoleniowe potrzebne do zajęć. Brak dodatkowych kosztów.
Nie, szkolenie ma wprowadzić Cię w świat depilacji woskiem. To podczas kursu dowiesz się jak depilować i solidnie to przećwiczysz pod okiem trenerki.
Szkolenia składają się z części teoretycznej stanowiącej ok 10% i 90% części praktycznej.
Partie ciała, które przećwiczymy podczas kursu to: nogi, bikini, ręce, pachy oraz twarz.
Harmonogram szkoleń jest aktualizowany wg potrzeb. Jeśli planujesz kurs w zorganizowanej grupie (max 3 osoby) skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu. Każdy step trwa 8 h.
Po ukończonych szkoleniach nasi kursanci otrzymują certyfikat.

Osoba kontaktowa w sprawie szkoleń:

Marta Lubowiedzka

tel.: 798 154 576
e-mail: marta.lubowiedzka@timeforwax.pl
Close Menu