Time for Wax ma już siedem lat!

Sieć salonów depilacji Time for Wax już od siedmiu lat dba o gładką skórę warszawianek i warszawiaków. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek. Zanim jednak rozpoczniemy wielkie świętowanie, chcemy Wam krótko opowiedzieć o naszych początkach.

Dziennikarze_Slajd_01

Pierwszy salon otworzyliśmy już w 2006 roku. Wówczas salony kosmetyczne oprócz zabiegów depilacji woskiem oferowały hennę, manicure, pedicure i wiele innych usług. Chociaż u jednej kosmetyczki można było za jednym razem pomalować paznokcie, jednocześnie regulując brwi, jednak co za tym szło? Brak specjalizacji niestety często skutkował niską jakością usług.

Dziennikarze_Slajd_02

Ta niedogodność okazała się impulsem do stworzenia pomysłu na innowacyjny biznes, który pokochały tysiące Polek. Specjalizacja w jednej dziedzinie i zero umawiania się – klientka może przyjść do salonu w dogodnej dla siebie porze. Ta wizja nowoczesnej firmy okazała się strzałem w dziesiątkę!

Dziennikarze_Slajd_03

Izabela Makosz, twórczyni Time for Wax, konsekwentnie realizowała swój pomysł. Stopniowo zaczęły powstawać kolejne salony Time for Wax, gdzie można było skorzystać z profesjonalnych zabiegów depilacji woskiem. W odpowiedzi na potrzeby Klientek, powstała także autorska linia kosmetyków Much More, której zadanie to pielęgnacja skóry zarówno przed depilacją jak i po niej. Dziś nasze autorskie kosmetyki po przemianie dostępne są pod nową nazwą Time for Wax Professional.

www_TfW_prof

Dzięki opiniom naszych klientek, wiemy, że do sukcesu Time for Wax przyczyniło się w dużej mierze stworzenie autorskiego, bezbolesnego wosku Magic Wax. Dlaczego? Bo powstał w 100% z naturalnych składników, a co za tym idzie jest bardziej delikatny i mniej podrażnia skórę. W ten sposób Time for Wax udowodniło, że depilacja wcale nie musi boleć, a podrażnienia po zabiegu mogą iść w niepamięć.

Dziennikarze_Slajd_07

Zaczynaliśmy od jednego punktu, dziś posiadamy już siedem lokalizacji na terenie całej Warszawy! Wszystko to dzięki Wam – dzięki Wam możemy się rozwijać i dla Was pracować nad ciągłą poprawą jakości naszych usług. Time for Wax to przede wszystkim Wy – nasze klientki, którym dziś dziękujemy za zaufanie 🙂

Close Menu