Time for Wax? – zawsze! A teraz także Time for Nails!

sWiemy, że naszego konceptu depilacji woskiem bez umawiania nie trzeba specjalnie reklamować. Rzesze stałych i nowych klientów co rusz udowadniają nam, że to co robimy bardzo Wam się podoba! Jesteście z nami od ponad 12 lat  i ufacie nam bezgranicznie w tym aspekcie dbania o siebie. W związku z tym mamy dla Was świetną wiadomość – od 6 września dbamy nie tylko o Waszą gładką i idealnie wydepilowaną skórę, ale także o Wasze… dłonie i paznokcie! Poznajcie Time for Nails!

Ekipa Metro Racławicka melduje się!

Nasz nowy koncept – Time for Nails znajdziecie na warszawskim Mokotowie, tuż przy Metrze Racławicka. Rzut beretem od naszego salonu zlokalizowanego przy Al. Wilanowskiej i z mega dogodnym dojazdem z Centrum i każdego innego punktu Warszawy. Lokalizacja na medal -prawda?

Manicure bez umawiania – to nie żart! 

Znamy z doświadczenia i miejskich legend opowieści o tym, jak trudno się umówić na dobry manicure. Kalendarze kosmetyczek są zapchane, a sprawdzonych miejsc jak na lekarstwo, bo niby wszyscy robią, ale jak robią… to już temat na inny post 🙂

Dlatego też u nas, jak to bywa w konceptach Time for…, tworzonych z myślą o zabieganych, zapracowanych i wymagających, możecie wpaść na manicure bez umawiania. O Wasze dłonie zadba, pod każdym względem, nasz wyszkolony sztab fachowych stylistek i asystentek! Dziewczyny z Time for Nails doskonale wiedzą, jak zaskoczyć Cię mega jakością!

Kawa i nie tylko

Nie jesteśmy kawiarnią, bo mydło i powidło to nie nasz styl biznesu, ale… gwarantujemy, że takiej kawy, jaką dostaniecie w Time for Nails nie ma w żadnym punkcie na mapie Warszawy. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że i w całej Polsce nie skosztujecie pyszniejszej. Poza kopem znanej wszystkim kofeiny dostajecie także motywacyjnego kopa wprost z kubeczka – nasze zwykłe niezwykłe kubki mówią do Was dokładnie to, co chcecie usłyszeć. Już jesteście ciekawi swojej myśli na dziś? Zapraszamy do Time for Nails!

Cisza – za nią u nas nie trzeba oddawać konia z rzędem!

Manicure w strefie wyciszenia z dedykowaną medytacją lub relaksującą muzyką to nie jest żart! To jedna z naszych niespodzianek dla Was i przede wszystkim realizacja Waszego pomysłu na manicure idealny. Nie macie ochoty na słuchanie plotek z miasta, rozmowy i dyskusje, chcecie się wyciszyć i mieć tych kilka minut tylko dla siebie – no problem. Time for Nails we współpracy z Gosią Mostowską – trenerką jogi, przygotowało serię relaksujących nagrań w sam raz dla potrzebujących wyciszenia i relaksu. Z pewnością pomoże Wam to w wyciszeniu i skupieniu się na przyjemności!

Jakość, bezpieczeństwo – nie ma kompromisów

Pod tym względem znacie nas od podszewki – jeżeli zaglądacie do Time for Wax, a dla nowych klientek, które dopiero nas odwiedzą mamy dobre wiadomości – maksimum sterylności, jednorazowe narzędzia, autoklaw na wyłączność salonu i dbałość o każdy detal związany z higieną sprawi, że poczujesz się zaopiekowana. Uśmiech dodajemy gratis 🙂

Do zobaczenia w Time for Nails!

Close Menu