Top 10 faktów: męska depilacja intymna.
męska depilacja intymna

Top 10 Faktów o męskiej depilacji intymnej

męska depilacja

#1 Gdzie wykonujemy męską depilację intymną w Time for Wax?

W Time for Wax zabiegi męskiej depilacji intymnej wykonujemy w dwóch salonach: na warszawskiej woli w salonie w CH Wola Park oraz
w Katowicach w Galerii Katowickiej.

#2 Czy męska depilacja intymna boli?

Taka depilacja wykonywana jest jedynie woskiem Magic Wax. Jest to nasz autorski wosk, który rekomendujemy do delikatnych i wrażliwych partii ciała. Sama depilacja za pierwszym razem może być nieprzyjemna. Regularna depilacja woskiem sprawia, że włosy stają się słabsze i odrasta ich mniej, dzięki czemu też sam zabieg z każdym kolejnym razem jest mniej bolesny.  

#3 Jak przygotować się do zabiegu męskiej depilacji intymnej?

Wieczór przed planowaną wizytą zalecamy wykonanie peelingu cukrowego, który pomoże pozbyć się starego, martwego naskórka. Dzięki temu zabieg będzie dużo bardziej komfortowy. Dodatkowo, aby efekt gładkiej skóry po depilacji utrzymywał się jak najdłużej, rekomendujemy stosowanie serum opóźniającego porost włosów.

#4 Kto wykonuje męską depilację intymną w Time for Wax?

Męską depilację intymną w naszych salonach może wykonać każdy mężczyzna, który chce się pozbyć niechcianego owłosienia. Nasi klienci  to sportowcy: pływacy, biegacze, triatloniści, dla których depilacja jest stałym punktem w terminarzu, ale również panowie pozujący do sesji zdjęciowych i biorący udział w reklamach. Część panów przychodzi na depilację razem ze swoimi partnerkami i jest to dla nich zupełnie naturalne. To, co charakteryzuje naszych klientów to to, że są świadomymi mężczyznami, którzy wiedzą, że regularna depilacja zwiększa poczucie komfortu.

#5 Dlaczego męska depilacja intymna jest coraz bardziej popularna?

Mężczyźni coraz chętniej decydują się na depilację i często pytają o depilację intymną, co skłoniło nas jako największą sieć salonów depilacji w Polsce do rozszerzenia męskiej oferty . Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy im profesjonalną usługę.

#6 Dlaczego warto wykonywać zabiegi męskiej depilacji intymnej?

Warto, ponieważ męska depilacja intymna pomaga w zachowaniu czystości i świeżości. To nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim higieniczne. Męska depilacja intymna pomaga zapewnić poczucie komfortu.

#7 Męska depilacja intymna – co w przypadku wzwodu lub innej niekontrolowanej reakcji organizmu? 

Może tak się wydarzyć, ale jest to normalne i naturalne.  Osoby przeprowadzające zabiegi są profesjonalne i nie zwracają uwagi na podobne sytuacje. Chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo i pewnie.  

 

#8 Jak przebiega męska depilacja intymna?

Przed rozpoczęciem zabiegu, Kosmetyczka prosi o przygotowanie się do depilacji w toalecie. Następnie, klient zaproszony jest do boksu zabiegowego, gdzie czeka przygotowana dla niego jednorazowa bielizna do depilacji. Kosmetyczka wchodzi do boksu dopiero w chwili, kiedy klient jest już przebrany i przygotowany do zabiegu. Depilacja odbywa się w pozycji leżącej a o wszelkich kolejnych krokach, Kosmetyczka będzie informuje w trakcie zabiegu.

#9 W jakiej cenie jest męska depilacja intymna?

Wszystkie ceny związane z męską depilacją znajdują się TUTAJ (link)

#10 Męska depilacja intymna – opinie

Jeśli męską depilację intymną w Time for Wax masz już za sobą, podziel się z nami swoją opinią!


Pierwszy raz w Time for Wax? Nie zapomnij zapisać się na rabat -30% na start!

Odwiedź nas także na social mediach! 

Close Menu