W gorącym rytmie salsy

Do Warszawy dotarła pierwsza fala upałów, a wraz jej nadejściem gorące, taneczne klimaty. Co powiedzielibyście na… salsę? Mamy dla Was hot newsa z gorącą ofertą
z równie gorącym konkursem! Zacznijmy od początku.

salsa_libre_1

Do naszej Społeczności Time For Wax dołączyła właśnie największa szkoła salsy i stylów pokrewnych w Polsce – Salsa Libre! Nasi nowi roztańczeni znajomi przygotowali dla Klientów TFW ofertę specjalną: 30% rabatu na jednorazowe wejście na wybrane zajęcia. Jeśli macie ochotę pobujać się w kubańskich rytmach, zgarnijcie ze stojaka w naszych salonach depilacji wizytówkę Salsa Libre i zgłoście się z nią na adres: Solec 38.

Salsa Libre  to  unikalne połączenie studio tańca z klubem tanecznym. Znajdziecie tu zajęcia z salsy w jej najrozmaitszych odmianach stylistycznych, zarówno solo jak i w parach, oraz różnych innych gorących karaibskich, latynoskich tańców jak bachata, kizomba, zouk, reggaeton, kuduro, afro house, sexy dance, latin fitness, zumba i wiele innych!

Jeśli nazwy tych tańców brzmią dla Was egzotycznie i chcecie dowiedzieć się, jak wyglądają ich poszczególne odmiany, zajrzyjcie stronę www.SalsaLibre.pl

Salsa Libre to także organizator największych wydarzeń salsowych w kraju i Europie, jak Warsaw Salsa Festival, Summer Salsa, SSB i wiele innych.

Czas na konkurs!

konkurs_Salsa_Libre_Time_For_Wax

Mamy dla Was do wygrania 5 pojedynczych wejściówek na wybrane zajęcia

w Salsa Libre!

Co zrobić żeby wygrać?

1. Pod postem konkursowych na FB (->klik) wymień w trzech słowach 3 korzyści, które odczuwasz z tańca.

2. Udostępnij wpis konkursowy na swojej facebookowej tablicy.

 Zwyciężają najciekawsze odpowiedzi. Czas start!

P.S. Na Wasze głosy czekamy do środy 28 maja. Wyniki ogłosimy w czwartek 29 maja.

Bomba-Latina_LR

Close Menu