Walentynkowe okazje

Pytaliście nas ostatnio o to jaką promocję planujemy! Wszystko jest już jasne, wszak zbliżają się Walentynki!  Z okazji tego święta liczymy, że zakochacie się w depilacji woskiem tak jak my!

14 lutego to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych, z tej okazji przygotowaliśmy liczne promocje zarówno dla Niej jak i dla Niego.

Pierwszą promocję przygotowałyśmy dla naszych miłośników depilacji woskiem. Tym razem mamy do wyboru kilka pakietów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Już teraz możesz wejść na naszą stronę i kupić pakiet, który najbardziej odpowiada właśnie Tobie, oczywiście z rabatem aż do 30%.

Drugą z nich jest specjalna promocja na całą epilację laserową.  W naszym sklepie online możesz kupić dowolny pakiet 7 zabiegów epilacji laserowej z rabatem aż 30%.

Zabiegi epilacji laserowej są wykonywane laserem diodowym 6 generacji, który posiada atest medyczny, więc cały zabieg przebiega szybko, komfortowo i bezpiecznie. Wykonujemy ją w Warszawie w salonach przy ul. Niepodległości, ul. Grójeckiej.

 

Nieważne jaką metodę depilacji wybieracie, z naszego salonu zawsze wyjdziecie zadowoleni.

 

Pamiętajcie, w Time for Wax jesteśmy dla Was ! 

Close Menu