White Studio – fotografia emocji

Magiczne, nastrojowe, pełne emocji… Takie są właśnie zdjęcia tworzone w White Studio przez Anję Choluy, nowego członka naszej społeczności TFW.

“White Studio to wyjątkowe miejsce stworzone przez Kobietę dla Kobiet. Skandynawski klimat sprzyja dobrej atmosferze, o którą dba właścicielka Studio i Fotografka – Anja Choluy. Wśród swoich klientów ma ona opinię specjalistki od emocji. Jej zdjęcia wydobywają  piękno z każdej kobiety , która staje przed jej obiektywem. Zawsze przy filiżance kawy i w towarzystwie dobrej muzyki”.

White Studio - fotografia emocji

Anja specjalizuje się w fotografii dziecięcej, modowej, artystycznej i portretowej, pracując jednocześnie w Polsce i Skandynawii. Pełną galerię zdjęć Anji możecie podziwiać na jej stronie: https://www.anjacholuy.com/

Pewnie niejedna z Was marzyła kiedyś o udziale w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeśli fotografia Anji zachwyciła Was tak samo jak nas, gorąco polecamy usługi White Studio, które przygotowało dla klientów Time for Wax specjalną ofertę. Zgodnie z tradycją: wpadacie do nas na depilację, zgarniacie wizytówkę i z 30% rabatem na wszystkie pakiety udajecie się do White Studio na niesamowitą sesję zdjęciową.

 

white_studio_

Na koniec mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Wraz z Anią przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać zaproszenie na Sesję (5 zdjęć) w White Studio. Zaproszenie Hand made zaprojektowane specjalnie dla White Studio trafia na ręce zwyciężczyni konkursu.

Oprócz tego mamy do rozdania 4 ręcznie robione mini albumy (pocket edition) , które są projektowane specjalnie dla White studio.

Co zrobić by wygrać?

Wystarczy, że polubicie fanpage Ani (->klik), udostępnicie konkursowy wpis na swoim facebookowym profilu i napiszecie w komentarzu na naszym fanpage (-> klik), jakie trzy przymiotniki lub określenia, najlepiej oddają klimat zdjęć Anji.

Nagroda trafi do autora/autorki najbardziej trafnych i kreatywnych określeń 🙂

Zapraszamy do zabawy!

spoleczność_time_for_Wax_white_studio

Close Menu