Wieczorna rutyna pielęgnacyjna

Żyjąc w ciągłym biegu i pośpiechu powinnyśmy mieć chociaż chwilę relaksu tylko dla siebie. Kiedy zmęczone po całym dniu marzymy o chwili relaksu, przydałaby nam się wieczorna rutyna pielęgnacyjna, która pozwoli nam zadbać nie tylko i ciało, ale także o umysł. Co zrobić żeby zrelaksować się po męczącym dniu?

 

1. Zadbaj o odpowiedni nastrój

Zacznij od zapalenia świecy o ulubionym zapachu. W asortymencie Time for Wax znajdziesz m.in. świecę o zapachu brownie. Jesteśmy pewne, że aromatyczna świeca wprowadzi Cię w spokojny nastrój i ukoi nerwy. 

 

2. Zrelaksowana twarz to szczęśliwa twarz

Spraw, aby szczotkowanie twarzy stało się Twoim codziennym rytuałem. Wystarczy kilka minut dziennie, a poczujesz się prawdziwie zrelaksowana. Szczotkowanie poprzez poprawę mikrokrążenia krwi i limfy wpływa na zmniejszenie obrzęków, poprawę kolorytu i ogólne odżywienie skóry. Do tego peelinguje i ujędrnia. Do całego zestawu ćwiczeń i szczotkowania warto jeszcze dodać masaż twarzy, czyli modelowanie, wtedy nasza pielęgnacja będzie kompletna. Dzięki szczotkowaniu przyjemniejsza będzie również nasza ogólna pielęgnacja, ponieważ zabieg ten sprawia, że kremy lepiej się wchłaniają. Szczotkowanie to zabieg przyjemny i odprężający. Wypróbujcie same! 😉

 

3.  Gładkie ciało w kilka minut 

Napięcie i cellulit znikną, dzięki szczotkowaniu ciała na sucho. Masaż na sucho szczotką jest czymś, co z łatwością możesz wykonać samodzielnie w domu. Jedyną rzeczą, która będzie ci potrzebna jest specjalna szczotka z naturalnego włosia. Kupisz ją TUTAJ.  Poza ujędrnieniem i wygładzeniem skóry, szczotkowanie pomaga także usunąć martwy naskórek działając na skórę jak peeling. 

Dowiedz się więcej o szczotkowaniu na sucho- CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

 

4. Dbanie poprzez nawilżanie

Nawilżanie ciała to niezwykle ważny element pielęgnacji. Chłód na zewnątrz i ciepło rozkręconych kaloryferów przyczynia się do wysuszenia skóry, dlatego nasze kosmetyczki zalecają codzienne nawilżanie. Dzięki wcześniej wykonanemu szczotkowaniu, kremy i balsamy lepiej się wchłaniają, więc pielęgnacja przyniesie lepsze rezultaty. 

 

Wprowadź wieczorny rytuał pielęgnacyjny już dziś i przekonaj się, jak 10 minut tylko dla Ciebie pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu. Zajrzyj do naszego sklepu online, tam znajdziesz wszystkie potrzebne i kosmetyki i akcesoria. 🙂

 

Close Menu