Wiosenne oszczędności na wosku i laserze!

Czy istnieje lepszy sposób na powitanie wiosny niż uczucie gładkiej skóry? Jeśli szukasz sposobu na przygotowanie się do cieplejszych dni i chcesz osiągnąć idealną gładkość, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Nasz sklep online oferuje niezwykłą promocję na zabiegi depilacji – zarówno woskiem, jak i laserem.

-15% na zabiegi depilacji woskiem i laserem z kodem: WIOSNA15

Nie ma już potrzeby martwienia się o niechciane włoski. Wykorzystaj kod WIOSNA15 podczas zakupów, aby otrzymać aż 15% rabatu na pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i laserem. To doskonała okazja, by cieszyć się efektem gładszej skóry w przystępnej cenie. Nie przegap okazji, promocja trwa tylko do końca marca!

-30% na najpopularniejsze pakiety epilacji laserowej

Jeśli myślisz o efektywnym rozwiązaniu, nasze pakiety epilacji laserowej są idealnym wyborem. A teraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i wykorzystaj aż 30% rabatu na najpopularniejsze pakiety epilacji laserowej. To doskonała okazja, by zainwestować w gładką skórę na dłużej, jednocześnie oszczędzając.

Nie zwlekaj – oferta obowiązuje tylko do 31.03.2024 r. Nie przegap okazji na skorzystanie z naszych promocji i przygotowanie swojej skóry na wiosnę już teraz!

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 27.03.2024 r. do 31.03.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje wybrane pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej oraz pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i epilacji laserowej.
 2. W promocji zakupisz najpopularniejsze pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej ze zniżką 30% oraz pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i epilacji laserowej ze zniżką 15%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax oraz w celu skorzystania z promocji -15% na pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i epilacji laserowej wpisać w koszyku zakupowym kod: WIOSNA15.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu