Włos włosowi nierówny – o woskach na różne potrzeby

magic wax tfw

Natura, w procesie ewolucji, przystosowała nasze ciało do warunków skrajnych – dała nam odnawiający się naskórek, który chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi, dała nam szereg zmysłów i w końcu jeden z wytworów naskórka – jak mawia się fachowo – czyli włosy, żeby nie było nam za zimno i… za gorąco. Czasy się zmieniły, dorobiliśmy się ubrań, tyle, że włosy zostały i w różnych miejscach naszego ciała mają różną długość, grubość i strukturę. Mając wiedzę o tym, jak rosną i są zbudowane włosy w poszczególnych miejscach ich wzrostu, mogliśmy w Time for Wax opracować recepturę naszych wosków tak, by sprostać nawet najbardziej wymagającym partiom. Jak to robimy? – sprawdźcie!

Wosk standardowy – znacie i kochacie

Receptura naszego standardowego wosku to efekt naszego bardzo długiego doświadczenia w depilacji. Jest niezawodny i bardzo lubiany przez nasze Klientki – depilacja nim przebiega szybko, idealnie przylega do skóry, łatwo usuwa się bawełnianymi paskami, rozgrzany do odpowiedniej temperatury miło rozgrzewa i relaksuje, otwiera mieszki włosowe i ułatwia usunięcie nawet najbardziej mocnych włosów. Jest polecany do każdej partii ciała, jeżeli skóra nie jest szczególnie wrażliwa i nie ulega podrażnieniom nawet do depilacji bikini czy pach. Wiele pań kojarzy standardowy wosk ze sprawdzonym na mur beton sposobem usuwania zbędnego owłosienia. I słusznie, bo wosk klasyczny sprawdza się zawsze i w każdej sytuacji.

Dla kogo: dla każdej skóry i partii ciała
Co nim wydepilujemy: wszystko, co tylko oferujemy w Time for Wax

wosk standardowy depilacja

Magic Wax – patent Time for Wax na bezbolesną depilację

Wiele lat temu, mając na uwadze opinie naszych Klientek o nieprzyjemnym odczuciu ciągnięcia podczas zabiegu depilacji woskiem, postanowiłyśmy stworzyć autorski wosk o właściwościach minimalizujących dyskomfort odczuwany przy depilacji najwrażliwszych partii ciała. Tak powstał Magic Wax, którego zaletą jest inna metoda nakładania i usuwania – wosk przykleja się do włosów a nie do skóry, co sprawia, że znika niemal zupełnie odczucie ciągnięcia. Zabieg Magic Waxem polecany jest do małych partii ciała, ale także do okolic bikini, a przede wszystkim delikatnej skóry twarzy. Magic Wax rekomendujemy paniom wykonującym zabieg depilacji bikini po raz pierwszy, posiadaczkom wrażliwszych naskórków i tym, których ciało skłonne jest do alergii i podrażnień.

Magic Wax sprawdzi się również u ciężarnych i tych z naszych Klientek, które chciałyby zacząć przygodę z woskiem i “przyzwyczaić” się do zabiegów. Naszym bezbolesnym woskiem nie wykonamy zabiegu na dużej powierzchni, nie wydepilujemy np. nóg, ale na pewno sprawimy, że razem z klasycznym woskiem stworzą duet bez którego nie będziecie sobie w stanie wyobrazić skutecznej depilacji 🙂

Dla kogo: dla każdego, a szczególnie dla posiadaczek wrażliwej skóry, ciężarnych, przy pierwszej styczności z depilacją mniejszej partii ciała
Co nim wydepilujemy: bikini, pachy, okolice twarzy – małe partie

Close Menu