TWARDY WOSK

Wosk do depilacji – który wybrać?

TWARDY WOSK

 

Magic Wax czy klasyczny, który wosk do depilacji  wybrać? To pytanie, które najczęściej zadają nam nasze klientki na swojej pierwszej wizycie. W tym artykule chciałybyśmy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i pomóc Ci wybrać wosk do pierwszej depilacji.

WOSK DO DEPILACJI – DLACZEGO WARTO IŚĆ DO SPECJALISTÓW?

Depilacja woskiem na pierwszy rzut oka nie wydaje się niczym skomplikowanym, na pozór może ją przeprowadzić każdy. Jednak im dalej w woskowy las, tym ciemniej. Przed rozpoczęciem samodzielnej, domowej depilacji powinnaś wiedzieć:

  • Który wosk wybrać?
  • Jaką powinien mieć temperaturę?
  • Jak nałożyć odpowiednią ilość wosku, by depilacja była skuteczna?
  • Jaką metodą zrywać plaster, by nie pourywać włosów?
  • Jak depilować partie trudno dostępne (jak np.: bikini), by nie zrobić sobie krzywdy?
  • Jak depilować woskiem, żeby nie bolało?

 I wiele innych specjalistycznych rzeczy. Dużo tego, prawda? Ale nie martw się, korzystając z usług profesjonalistów, jedyne o czym musisz pamiętać to termin wizyty i odpowiednia długość włosów!

Time for Wax w swojej ofercie ma dwa wyjątkowe woski. O tym, z którego chcesz skorzystać możesz zadecydować sama lub poprosić o radę Kosmetyczkę. W naszych salonach pracują profesjonalne, odpowiednio wyszkolone Kosmetyczki, które znają się na depilacji jak mało kto! Nie musisz się martwić o swój czas i pieniądze – jeśli depilacja z jakiegoś powodu miałaby się nie udać, nasze Kosmetyczki poinformują Cię o tym i dokładnie wyjaśnią co zrobić, aby kolejna wizyta poszła gładko!

KTÓRY WOSK DO DEPILACJI JEST NAJLEPSZY? TWARDY CZY MIĘKKI?

W zależności od tego, które partie podlegają depilacji, inny wosk będzie do owego zabiegu najlepszy. Gdy w grę wchodzą miejsca delikatne, takie jak bikini, czy pachy, rekomendowany jest twardy wosk Magic Wax. Jego cudowna, magiczna formuła sprawia, że wosk nie przykleja się do skóry, a jedynie zatapia w sobie włoski. Dzięki temu oderwanie wosku nie jest bolesne, czy niekomfortowe dla klientki. Wosk do depilacji Magic Wax jest idealną opcją dla Pań, które rozpoczynają depilację woskiem od strefy bikini.

Jeśli chodzi o partie mniej wrażliwe, takie jak nogi, ręce czy plecy, zalecane jest użycie wosku klasycznego. Wosk klasyczny jest również alternatywą dla Pań, które wybierały się do Time for Wax na depilację Magic Waxem, ale z powodu zbyt krótkich włosów, nie mogły jej wykonać. Kosmetyczka wówczas może zaproponować dwa wyjścia:  depilację klasykiem lub odwiedzenie salonu za kilka dni, jak już włosy będą dłuższe.

DEPILACJA BIKINI – KTÓRY WOSK JEST NAJLEPSZY?

Depilacja bikini jest najczęściej wybieranym zabiegiem przez nasze klientki nawet w przypadku pierwszej wizyty, rozpoczynającej przygodę z depilacją woskiem. Jest to strefa niezwykle delikatna i wrażliwa.  Bardzo często kojarzy się z odczuwanym dyskomfortem podczas wykonywanego zabiegu, lecz jest to całkowicie mylne skojarzenie. Depilacja bikini w Time for Wax jest depilacją bardzo szybką, dokładną i komfortową. Świadczy o tym fakt, że jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku – nasze Kosmetyczki przeprowadziły setki tysięcy zabiegów, a każdy nasz salon regularnie odwiedzany jest przez stałe klientki, kochające efekt gładkiej skóry po wosku.

Wybór wosku do depilacji pozostawiamy Tobie, klientko! Oczywiście, zawsze bardzo chętnie Ci doradzimy, jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub przeciwwskazania. Osobiście, do depilacji bikini rekomendujemy wosk twardy – Magic Wax, co uzasadniamy jego cudowną właściwością nieprzyklejania się do skóry. Jeśli jednak Twoje włoski będą za krótkie, lub sama wybierzesz wosk miękki, przeprowadzimy komfortową depilację woskiem klasycznym.

Twoje samopoczucie jest dla nas bardzo ważne, dlatego liczymy się z Twoim zdaniem! Robimy co w naszej mocy byś czuła się u nas dobrze i bezpiecznie.

Wpadnij również na nasze social media! 

Close Menu