Wosk w domu, czy depilacja woskiem w salonie – dlaczego warto oddać się w ręce profesjonalistów?

depilacja woskiem w salonie

Są takie typy usług, które czy chcemy czy nie, zazwyczaj zlecamy profesjonalistom. Powoli do lamusa odchodzą domowe koloryzacje włosów, chętnie oddajemy się w ręce fryzjerów, lubimy salony z ekspresowym manicurem i pedicurem, bo same nie chcemy się w domu w to bawić, nie wspomnimy już nawet o kosmetyczce, czy legendarnym hydrauliku, którego też raczej nie wyręczamy w jego robocie. Dlaczego również depilacja woskiem w salonie jest czymś, co warto pozostawić profesjonalistom? – podpowiadamy!

Dokładność

Profesjonalna depilacja woskiem w salonie nie ma sobie równych pod względem dokładności. Gwarantujemy, że choćby nie wiem jak bardzo gibkie było Wasze ciało i jak bardzo byłybyście dokładne w usuwaniu każdego włoska, wosk dostępny w drogerii, a także ograniczenia Waszej domowej łazienki nie sprawią, że usunięty zostanie każdy, nawet najmniejszy włos. Dlaczego? Nasze kosmetyczki pracują na specjalnych mieszankach wosku dla profesjonalnych gabinetów, korzystają z bawełnianych pasków do usuwania wosku wraz z włosami i co najważniejsze – działają do skutku, nawet tam, gdzie włosy są niewidoczne, w zagłębieniach i miejscach, których same nie dojrzycie – a skutkiem jest wasza idealnie gładka skóra. I o to chodzi! 🙂

Czas to pieniądz

Oczywiście można sobie organizować dobę tak, by padając wieczorem na twarz mieć jeszcze na liście “to do” zabieg depilacji woskiem przy pomocy zestawu zakupionego w osiedlowej drogerii. Oczywiście, że to ambitne, oczywiście, że można się zebrać w sobie i rozprawić się z niechcianymi włosami, przecież to będzie taniej, niż pójść do profesjonalnego salonu… MIT! Profesjonalna depilacja woskiem w salonie nie jest droga, a efekt utrzymuje się na tyle długo, że wydatek naprawdę minimalizuje się w waszej kieszeni! Dużo drożej płacimy za wosk w drogerii, który nie wystarcza na długo, który często jest gorszej jakości, urywa włosy zamiast usuwać je w całości i niweczy cały misterny efekt gładkości – rezultat: włosy po kilku dniach wyglądają jak po maszynce. Mocne, odrastają nierównomiernie i wymagają kolejnej depilacji. Też nam oszczędność!

depilacja woskiem w salonie

Atmosfera

Umówmy się. Dzieci krzyczące za drzwiami łazienki, mąż jęczący “długo jeszcze?”, albo kot domagający się uwagi, czy dostępu do kuwetki zlokalizowanej akurat w Twoim przydomowym łazienkowym spa, to nie są szczyty marzeń. Łazienka 2 na 2 metry i gimnastyka nad bikini z drogeryjnymi paskami wosku to także dalekie od ideału. Co zyskujesz w profesjonalnym salonie? Święty spokój definiowany oczywiście jak tylko chcesz. Muzyka, zapach, boks zabiegowy tylko dla Ciebie, uwaga kosmetyczki na wyłączność i kilkanaście minut, które możesz poświęcić tylko sobie. Jako, że artykuł pisze dla Was Time for Waxowa mama 2-latki, to naprawdę wie co pisze. Oj, wie. Atmosfera salonów Time for Wax, to nie mała legenda. W ankietach często pozytywnie wypowiadacie się o naszych wnętrzach, które przywołują wam na myśl chwilę spokoju i luksusu, na który zasługuje każda kobieta. A my jesteśmy z tego bardzo dumne 🙂

Bezpieczeństwo

I tu już mówmy serio i nie owijamy w bawełnę. W naszych salonach szkolimy i ciągle doskonalimy się w profesjonalnej depilacji woskiem, zachowujemy przy tym wszystkie zasady związane z waszym bezpieczeństwem i komfortem. Wosk, szczególnie ciepły, w niewprawnych rękach może spowodować poważne konsekwencje zdrowotne i estetyczne. Może poparzyć, może zerwać naskórek, może uczulić lub uszkodzić wrażliwą skórę. I choć samodzielne zabiegi kuszą, a woski do domowych depilacji są dostępne w różnych rodzajach, konsystencjach i sposobach aplikacji – odradzamy eksperymenty i zapraszamy na depilację woskiem w salonie Time for Wax.

Close Menu