Zabaw się kolorem z The colors!

Ciao!

Ach te Włochy! Stolica mody i jedno z najpiękniejszych miejsc pod słońcem…  To tutaj powstają najwspanialsze skórzane buty, torebki, akcesoria… Za oknem słoneczko pięknie świeci i czuć w powietrzu pierwsze zapachy wiosny! Warto więc zainwestować w nowe szpilki czy torebkę. 😉

Znając kobiecą miłość do mody, oznajmiamy Wam doskonałą wiadomość. Butik The colors właśnie dołączył do naszej Społeczności TFW!

Florans-Collage

A teraz trochę przydatnych info…

Butik The colors powstał z potrzeby otaczania się kolorowymi dodatkami i chęci dodania polskim kobietom włoskiej energii. Dlaczego Włochy? Bo kolor najlepiej rodzi się w słońcu. Bo włoskie skóry uchodzą za najlepsze na świecie. Kolorowe obuwie i galanterię (obecnie przede wszystkim torebki) wybierane są przez ekspertki osobiście podczas podróży do Włoch. Każda sztuka galanterii jest unikalna, bowiem, jak istotne są dla kobiet niepowtarzalne modele dodatków.

“Rome Sweet Rome… to z jego okolic pochodzą nasze kolorowe baleriny. Produkowane są w małej rodzinnej fabryce, w której ogromny nacisk kładzie się na to, aby buty były wygodne oraz perfekcyjnie wykonane, co udaje się uzyskać między innymi dzięki ręcznej produkcji. Kolory skór odpowiadają wszystkim kolorom tęczy, a wręcz mają dodatkowo po kilka odcieni każdego z nich. Uprzedzam, wybór jednego koloru jest bardzo trudny! 🙂 ” – mówi właścicielka The colors.

The colors obecnie oferuje marki takie jak:

Gianni-Chiarini-Collage

Floran’s – buty robione są ręcznie z najwyższej jakości włoskich skór, obecnie przez trzecie już pokolenie – braci Gianluca i Giancarlo.

Bruno Carlo – paleta barw produkowanych przez nich rękawiczek wzorowana jest na kolorach tamtejszego otoczenia. Rękawiczki produkowane są z pasją od lat 60tych, dzięki innowacyjnemu oraz kreatywnemu podejściu, doprowadziło do tego, że firma jest jednym z liderów wśród producentów dodatków szczycących się napisem “made in Italy”, a nawet można by rzec “hand-made in Italy”.

Gianni Chiarini – motto “simplicity made in Italy” w tych kilku słowach przedstawia filozofię marki, która stawia na praktyczne torebki o niepowtarzalnym designie wykonane z najwyższej jakości skór naturalnych oraz innych surowców.

 

Teraz wystarczy, że wpadniecie do nas, przygotujecie się do wiosny i zgarniecie wizytówkę The colors, z którą otrzymacie, aż 20% rabatu!*
(oferta ważna do 31 marca 2014 r.)

Poczułyście już ten włoski klimat? 😉

Czas na konkurs!

Razem z The colors zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, a do zgarnięcia mamy 3 stylowe etui na klucze! A teraz uwaga… zadanie bojowe!

Żeby wygrać wystarczy polubić fanpage The colors (-> klik) i odgadnąć, jakiego koloru są nasze etui (zdjęcie poniżej zostało oczywiście pozbawione koloru 😉 ). Nagrodzimy pierwsze trzy osoby, które podadzą poprawny kolor!  Na wpisy czekamy pod dzisiejszym postem konkursowym na naszym fanpage (->klik). Śpieszcie się! 😉  

the_colors_etui_time_for_wax

Close Menu