Zaczynamy wielkie blogowanie!


Z każdym kolejnym dniem istnienia Time For Wax otrzymujemy od Was coraz więcej inspirujących pytań, nieustannie przybywa też ciekawych historii i zagadnień związanych z depilacją woskiem. Postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu, aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i ułatwić dostęp do interesujących informacji, a przy okazji  dostarczyć także  odrobinę rozrywki.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, na którym od dziś będziecie mogły znaleźć ciekawostki i porady na temat depilacji woskiem oraz informacje o organizowanych przez Time For Wax konkursach i promocjach.  Ponieważ jednak dobre samopoczucie to nie tylko ładne i zadbane ciało, ale także piękny umysł, będziemy przedstawiać wskazówki dotyczące wewnętrznego rozwoju i samodoskonalenia. Na blogu pojawią się również inne lekkie tematy, o których chętnie czyta każda z nas: inspiracje związane z modą, urodą, po prostu z fajnym stylem życia.

Być może istnieją pytania (dotyczące depilacji woskiem i nie tylko!), na które chciałybyście znaleźć odpowiedź? Interesuje Was szczególnie jakiś temat i macie ochotę dowiedzieć się o nim więcej? A może chcecie podzielić się swoimi wrażeniami na temat wizyt w salonach Time For Wax?

Piszcie do nas na adres: biuro@timeforwax.pl
To Wy zadecydujecie o kształcie i tematyce naszego bloga! Jesteśmy tu właśnie dla Was! 🙂

Close Menu