nasze usługi

Bikini hollywodzkie

Depilacja bikini to jeden z najczęstszych zabiegów, które wykonujemy w naszych salonach Time for Wax. Coraz więcej Pań decyduje się właśnie na ten rodzaj depilacji. Jeżeli Ty również jesteś zainteresowana, to zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji bikini hollywoodzkiego, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Sterylne warunki pracy

Dla nas priorytetem jest to, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo. Bardzo dużą wagę przykładamy do higienicznych i sterylnych warunków pracy. Podczas wykonywania zabiegu depilacji, korzystamy nawet z kilkudziesięciu jednorazowych szpatułek! 

Jedyny taki salon w całej Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. Poza depilacją, wprowadzamy na rynek również innowacyjne produkty i rozwiązania. 

Depilacja bikini hollywoodzkiego z Magic Wax

Jeżeli boisz się, że depilacja bikini hollywoodzkiego będzie bardzo bolesna, to mamy dla Ciebie rozwiązanie tego problemu. Jest nim Magic Wax, czyli nasz autorski produkt, który sprawia, że depilacja staje się mniej bolesna. 

Depilacja woskiem – bikini hollywoodzkie. Zapraszamy do Time for Wax! 

Zabieg depilacji woskiem, który jest najczęściej wykonywany w naszych salonach, to depilacja bikini. W naszym salonie oferujemy naszym klientkom kilka rodzajów depilacji bikini. Najbardziej popularne jest właśnie bikini hollywoodzkie, które często mylone jest z nazwą “brazylijskie”. Czym różnią się od siebie te metody depilacji bikini? W przypadku hollywoodzkiego cała strefa bikini jest wydepilowana. Natomiast brazilian polega na zostawieniu paska, który pełni funkcję dekoracyjną. Zarówno jedna, jak i druga metoda, jest świetnym rozwiązaniem zarówno na lato, jak i na cały rok. Regularna depilacja bikini ułatwia utrzymanie codziennej higieny – zwłaszcza w upalne, letnie dni, kiedy ciało nadmiernie się nagrzewa i poci. To jednak nie wszystkie zalety depilacji woskiem bikini. Sam zabieg trwa około kilkunastu minut, więc odbywa się szybko i sprawnie, a efekt gładkiej skóry może utrzymywać się nawet 4 – 5 tygodni! Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas wyjazdu na wakacje. Pięknie wydepilowana i gładka skóra dodaje kobietom pewności siebie – czują się dużo bardziej atrakcyjne i zadbane. 

Depilacja bikini hollywoodzkie woskiem. Jakie produkty wykorzystujemy podczas depilacji? 

Nasze salony są naszą wizytówką. To właśnie dlatego staramy się, aby wszystko zawsze wyglądało perfekcyjnie. Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, które doskonale znają się na swojej pracy. Posiadają wszystkie niezbędne umiejętności i wiedzę, aby skutecznie i długotrwale pomagać klientom w walce z niechcianym owłosieniem. Chcemy, abyś w naszych salonach czuła się dobrze i nie stresowała się czekającym Cię zabiegiem. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, gdyż doskonale wiemy, jak niekomfortowa może być dla niektórych depilacja bikini. Time for Wax podczas codziennej pracy wykorzystuje dwa produkty. Pierwszym z nich jest wosk płynny, a drugim nasz autorski wosk – Magic Wax. Wosk płynny idealnie sprawdza się do depilacji większych partii ciała, jak plecy czy klatka piersiowa. Sam zabieg jest stosunkowo prosty, gdyż polega na rozprowadzeniu wosku po wybranej partii ciała, a następnie zerwaniu go przy pomocy specjalistycznych pasków, które w 100% są wykonane z wysokiej jakości bawełny. Jest to materiał niezwykle delikatny, który praktycznie nigdy nie powoduje podrażnień na depilowanej skórze. Optymalna długość włosków, które będą poddane depilacji przy użyciu tego produktu, powinna wynosić około 0,5 centymetra. 

Magic Wax  został stworzony do depilacji niewielkich obszarów skóry. Idealnie sprawdzi się więc przy depilacji bikini lub twarzy. Nad recepturą tego wosku pracowaliśmy przez kilka lat, dlatego każdy użyty składnik został dokładnie przemyślany. Magic Wax jest na bazie wosku pszczelego, natomiast wszystkie pozostałe składniki są również pochodzenia naturalnego. To, co wyróżnia Magic Wax to fakt, iż nie przykleja się on bezpośrednio do skóry, tylko pokrywa same włoski. Dzięki temu depilacja jest zdecydowanie mniej bolesna. Jeżeli pierwszy raz wybierasz się do naszego salonu na depilację bikini, to serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z tego produktu. Depilacja będzie bardzo sprawna, a przy tym zdecydowanie mniej bolesna. W Time for Wax bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego stosujemy się do  wszystkich możliwych norm i zasad BHP. Po każdej przeprowadzonej depilacji dokładnie czyścimy i dezynfekujemy pokój zabiegowy, aby był gotowy na wizytę kolejnego klienta. Podczas naszej pracy korzystamy z jednorazowych produktów, np. rękawiczek, ręczników, czy prześcieradeł. Każda nasza klientka, która decyduje się na depilację bikini, otrzymuje również jednorazowe stringi, w które musi być ubrana podczas trwania zabiegu. Do nakładania wosku używamy jednorazowych szpatułek i wyznajemy jedną zasadę: “jedno nałożenie wosku, jedna szpatułka”. Takie rozwiązanie umożliwia nam zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług depilacji bikini w salonie Time for Wax. Do zobaczenia!

 
Close Menu