Depilacja Bikini Woskiem - Depilowanie Bikini - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja bikini

Time for Wax oferuje swoim klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem bikini oraz innych partii ciała. Wykwalifikowane kosmetyczki posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby szybko i skutecznie pomóc Ci pozbyć się niechcianego owłosienia nawet na kilka tygodni! Jeżeli jesteś zainteresowana, to zapraszamy do jednego z naszych salonów!

Zobacz pozostałe usługi

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji bikini, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

 

Program lojalnościowy

Dla stałych klientów stworzyliśmy program lojalnościowy, który umożliwia im zbieranie punktów. Im częściej odwiedzasz nasz salon, tym więcej punktów otrzymujesz. Zebraną kwotę możesz przeznaczać na darmowe zabiegi depilacji woskiem! 

20 salonów w całej Polsce!

Na terenie Polski znajduje się obecnie 20 salonów Time for Wax, które oferują swoim klientom zabiegi depilacji woskiem. Jeżeli nie wiesz, gdzie znajduje się najbliższy salon, skorzystaj z zakładki “Znajdź salon” na naszej stronie internetowej.

Bezbolesna depilacja bikini

Wypróbuj nasz autorski wosk Magic Wax i zapomnij o stresie podczas depilacji bikini i innych części ciała!  

Depilacja bikini woskiem – profesjonalne zabiegi w salonach Time for Wax! 

Depilacja bikini to najbardziej popularny zabieg, który wykonujemy w naszych salonach. Nic w tym dziwnego! Pozbycie się owłosienia z okolic intymnych nie tylko pomaga utrzymać higienę, ale również przepięknie wygląda. W naszych salonach zwracamy szczególną uwagę na to, abyś podczas zabiegu czuła się dobrze – była zrelaksowana i pozbawiona niepotrzebnego stresu. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy depilacji bikini, która dla wielu Pań może być sytuacją niekomfortową. W Time for Wax pracują kosmetyczki, które przeszły wiele szkoleń wewnętrznych, dzięki czemu nabyły nie tylko odpowiednie umiejętności i wiedzę z zakresu depilacji, ale również komunikacji z klientem, aby czuł się w naszych salonach naprawdę zrelaksowany. Dużą wagę przykładamy również do higieny podczas naszej pracy. Każdorazowo, po opuszczeniu gabinetu przez klientkę, przygotowujemy pomieszczenie zabiegowe na kolejną depilację. W tym celu dokładnie je czyścimy i dezynfekujemy, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo, podczas pracy korzystamy z jednorazowych środków higienicznych, np. rękawiczek, prześcieradeł, szpatułek do nakładania wosku. Każda klientka, która wykonuje w Time for Wax depilację bikini, otrzymuje od nas jednorazowe stringi, dzięki czemu zapewniamy maksymalny komfort podczas pozbywania się niechcianych włosków. Podczas depilacji wykorzystujemy nawet kilkadziesiąt szpatułek, a to wszystko dlatego, że każde kolejne nałożenie wosku odbywa się przy użyciu nowej. Jest to niezwykle higieniczne rozwiązanie, które również zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Podczas pracy korzystamy z dwóch wosków. Magic Wax, czyli naszego autorskiego produktu, który sprawia, że depilacja staje się mniej bolesna oraz wosku płynnego, który usuwa się ze skóry przy użyciu bawełnianych pasków. 

Depilacja woskiem bikini – rodzaje depilacji 

W naszych salonach oferujemy naszym klientkom różne rodzaje depilacji bikini, aby mogły wybrać dla siebie najbardziej korzystną opcję. Tak jak wspominaliśmy, najbardziej popularnym zabiegiem depilacji woskiem jest właśnie bikini. Co ciekawe, Panie najczęściej decydują się na bikini brazyliana. Według statystyk, które przeprowadzaliśmy w naszych salonach, brazyliana to zabieg, na który decyduje się aż 78% Pań. Na czym on polega? Podczas wykonywanie tej depilacji usuwane są włosy z całego wzgórka łonowego. Jeżeli chcesz, aby kosmetyczka pozostawiła Ci pasek,  poinformuj ją o tym. Najczęściej jednak nasze specjalistki od depilacji same zadają to pytanie. Włoski usuwane są również z warg sromowych, pachwin, przestrzeni między pośladkami oraz ścieżki. Jednakże, nie każda Pani ma problem z owłosieniem, które występuje na ścieżce (linia od wzgórka łonowego do pępka), więc jest to opcja dodatkowa. Zalecamy, aby podczas pierwszej depilacji brazylijskiej koniecznie wybrać Magic Wax. Zabieg będzie o wiele mniej bolesny i bardziej komfortowy dla nowej klientki.  

Kolejnym rodzajem depilacji bikini jest french i jest to drugi zabieg bikini, który ma rzeszę zwolenniczek. W naszych salonach wybiera go około 14% klientek. Ten rodzaj depilacji nie różni się bardzo od brazyliany. W tym przypadku nie depilujemy jednak wszystkich włosków z całych okolic intymnych – jedynie pojedyncze partie. Co zatem wchodzi w skład “depilacji french”? Oczywiście pachwiny oraz wzgórek łonowy, który jednak jest depilowany tak, aby strefa środkowa pozostała nietknięta. Depilacji podlegają również wargi sromowe, ale depilujemy je jedynie z zewnątrz. W przypadku french nie wyrywamy włosów z okolicy między pośladkami. Jeżeli masz taką potrzebę, to kosmetyczka również usunie włosy ze ścieżki. Podobnie i w tym przypadku warto zastosować Magic Wax przy pierwszej wizycie. Ból będzie zdecydowanie mniejszy. 

Ostatnim i najmniej popularnym zabiegiem depilacji bikini w naszych salonach jest bikini klasyczne. Decyduję się na nie zaledwie 8% naszych klientek – większość jednak wybiera dokładniejszą i bardziej precyzyjną depilację miejsc intymnych. Na ten rodzaj depilacji decydują się osoby nieśmiałe, które wstydzą się depilacji intymnych części ciała. Nic w tym złego! Jak najbardziej tego typu usługi również wykonujemy. Jeżeli bardzo się stresujesz,  warto zacząć od klasycznej depilacji bikini. Z czasem, kiedy nabierzesz zaufania do wykonującej zabieg kosmetyczki, możesz pozwolić sobie na więcej. W przypadku klasycznego bikini depilowane są tylko pachwiny (do linii majtek) oraz ścieżka. 

Depilacja bikini woskiem – jak wygląda pierwsza wizyta w naszym salonie? 

Pierwsza depilacja bikini niestety nie należy do najprzyjemniejszych. Ale nie zrażaj się – efekty są wspaniałe, a później będzie już tylko lepiej! Jeżeli przez kilka lat regularnie przycinałaś włosy maszynką jednorazową, to są one twarde i grube, a ich wyrwanie może być bardziej bolesne. Rozwiązaniem problemu jest oczywiście Magic Wax, który zminimalizuje odczuwany ból. Istotna jest również długość samego włosa. Nie powinny być one ani za długie, ani za krótkie. Jeżeli będą za krótkie, może okazać się, że wosk nie pokryje ich równomiernie, przez co depilacje będzie mniej skuteczna. Jeżeli natomiast będą za długie, nie tylko zabieg będzie mniej skuteczny, ale również dużo bardziej bolesny. Jeżeli Twoje włosy są za długie, możesz przyciąć je nożyczkami w domu, dzień przed zabiegiem. Idealna długość włosów do depilacji bikini wynosi około 0,5 – 1 centymetra. 

Jeśli po raz pierwszy zdecydowałaś się na depilację woskiem okolic bikini, to koniecznie poinformuj o tym kosmetyczkę, która będzie wykonywała zabieg. W takiej sytuacji kosmetyczka nałoży niewielką ilość wosku na Twoją skórę, aby sprawdzić, czy żaden ze składników Cię nie uczuli. Każdorazowo, przed wykonaniem depilacji bikini, kosmetyczka poprosi Cię, abyś się umyła. Są to procedury standardowe, które mają zapewnić maksymalny komfort – zarówno Tobie, jak i kosmetyczce, która będzie wykonywała zabieg. W naszych salonach dostępne są toalety, które są wyposażone w bidet, aby jak najbardziej ułatwić Ci tę czynność. W łazience znajdziesz również świeże, jednorazowe ręczniki oraz płyn do higieny intymnej. W kolejnym kroku kosmetyczka poprosi Cię do gabinetu, w którym będzie wykonywany zabieg. Otrzymujesz od niej jednorazowe stringi, które zapewnią Ci komfort podczas depilacji. Możesz również skorzystać z jednorazowych kapci. Kosmetyczka opuszcza gabinet, aby dać Ci czas i umożliwić założenie jednorazowych majtek. Gdy będziesz gotowa, kosmetyczka wróci i rozpocznie proces usuwania niechcianego owłosienia z okolic bikini. Podczas depilacji Twoja pomoc będzie niezastąpiona. Kosmetyczka poprosi Cię o współpracę, aby cały zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Kosmetyczka o wszystkim Cię poinformuje, czyli jak powinnaś się ułożyć i jak prawidłowo naciągnąć skórę. Cały zabieg nie jest długi, a efektami idealnie gładkiej i miękkiej skóry będziesz mogła cieszyć się nawet kilka tygodni! Po skończonym zabiegu kosmetyczka opuści gabinet, aby zapewnić Ci maksymalny komfort. Pozostawi Ci balsam lub oliwkę, z których będziesz mogła skorzystać według swoich upodobań oraz środek dezynfekujący. 

Zabieg depilacji bikini naprawdę nie jest taki straszny, jak początkowo mogłoby się wydawać. W naszych salonach pracują kosmetyczki, które są profesjonalistkami. Dziennie wykonują nawet kilkadziesiąt depilacji tego typu. Dodatkowo, czas depilacji upłynie Ci na przyjemnej rozmowie z kosmetyczką, dzięki czemu będziesz mogła całkowicie się zrelaksować. Efekt depilacji bikini utrzymuje się nawet 4 tygodnie! Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług depilacji woskiem bikini, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z salonów Time for Wax. Gwarantujemy, że będziesz zadowolona z efektu końcowego! Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, rabatami i promocjami, które bardzo często oferujemy naszym klientom, to koniecznie zaobserwuj nas na Instagramie oraz na Facebooku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji – serdecznie zapraszamy na naszego bloga oraz na kanał na Youtube. 

 
Close Menu