nasze usługi

Depilacja broda

Jeżeli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia ze swojej twarzy, a dodatkowo, chciałbyś to zrobić praktycznie bezboleśnie, to koniecznie wypróbuj nasz autorski wosk – Magic Wax! Już dziś umów się do jednego z naszych salonów i odkryj inny wymiar depilacji brody woskiem!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji brody, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji brody

Uzdolnione kosmetyczki

W salonach Time for Wax pracują wykwalifikowane kosmetyczki, które nie tylko posiadają wysokie umiejętności, ale również duże doświadczenie w depilacji woskiem 

Dobro klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się w naszych salonach dobrze i komfortowo. Staramy się zminimalizować stres związany z depilacją woskiem!

Ponad 20 salonów w całej Polsce!

Na terenie Polski znajduje się aktualnie 28 salonów Time for Wax. Jesteśmy liderem w branży i oferujemy naszym klientom profesjonalną depilację brody i innych części ciała

Depilacja woskiem brody – profesjonalny zabieg twarzy

Bardzo wiele kobiet decyduje się na wydepilowanie wąsika, który pojawia im się w obrębie ust. Są to cienkie, krótkie włoski, które niestety bardzo często są widoczne – nawet pod warstwą makijażu. Jednakże, wąsik to nie jedyny problem, z którym stykają się Panie. Owłosienie może występować na twarzy w wielu miejscach, również w okolicach policzków i brody. Najczęściej jest ono w formie małych, białych włosków, które określa się mianem “meszku”. Tego rodzaju włosy są często praktycznie niewidoczne i depilacja nie musi być konieczna. Niektóre kobiety mają jednak problem z innego rodzaju włosem, który pojawia się na ich twarzy. W okolicy brody zaczynają rosnąć cienkie, ciemne włosy, które są widoczne i wyglądają bardzo nieestetycznie. Regularne usuwanie ich przy pomocy maszynki bądź pęsety daje efekt krótkotrwały, a wyrwane włosy odrastają grubsze i bardziej widoczne. Rozwiązaniem tego problemu jest depilacja brody woskiem, którego specyficzna formuła pozwala na pozbycie się problemu nawet na kilka tygodni. Dodatkowo, regularne korzystanie z tego rodzaju depilacji sprawia, że włosy z miesiąca na miesiąc rosną cieńsze i delikatniejsze, przez co stają się mniej widoczne. Depilacja woskiem w Time for Wax niesie za sobą wiele plusów. Profesjonalna obsługa klienta, wykwalifikowane kosmetyczki oraz produkty najlepszej jakości, przynoszą naszym klientom oczekiwane rezultaty, czyli gładką i jedwabiście miękką skórę przez wiele tygodni.

Dlaczego warto zdecydować się na depilację brody woskiem, zamiast innej metody na pozbycia się owłosienia?

Podczas naszej pracy, rozmawiając z klientami, którzy po raz pierwszy korzystają z depilacji woskiem, spotykamy się z różnymi interesującymi teoriami dotyczącymi tej formy depilacji. “Depilacja woskiem jest niezwykle bolesna”. “Jest to niezwykle inwazyjna metoda, która powoduje podrażnienia”. “Depilując się woskiem na pewno dojdzie do zapalenia skóry lub mieszków włosowych”. To tylko kilka przykładów, które są zupełnie niezgodne z prawdą. Depilacja woskiem dla wielu może być czymś naprawdę przerażającym, zabiegiem, który na pewno wywołuje ogromny ból. Jednak, obalamy te wszystkie mity – nie są one prawdziwe! Jeżeli depilacja woskiem jest przeprowadzona w sposób prawidłowy, przez wyspecjalizowaną kosmetyczkę, są zachowane zasady bezpieczeństwa, a sam wosk to produkt wysokiej jakości, to uwierzcie nam – będziecie bardzo zadowoleni z zabiegu i regularnie zaczniecie korzystać z tej formy depilacji. Time for Wax został stworzony przez kobietę – Izabelę Makosz, której celem było stworzenie miejsca, oferującego usługi depilacji na najwyższym poziomie. I udało się! Nasze salony spełniają wszystkie wymagania, które stawiają nam nasi klienci. Pracujemy w higienicznych warunkach, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a do naszej pracy wykorzystujemy najlepsze produkty, które są dostępne na rynku. Stworzyliśmy nasz własny wosk – Magic Wax, który pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na wiele tygodni, a przy tym zabieg nie jest bardzo bolesny.

Depilowanie brody woskiem to sprawdzona i skuteczna metoda

Warto zdecydować się na depilację woskiem, bo jest to metoda dająca długotrwały efekt. Do tego sam zabieg odbywa się dość szybko, a koszt depilacji nie jest wysoki. Dodatkowo, regularne usuwanie włosków przy użyciu wosku sprawia, że stają się one mniej widoczne, jaśniejsze i rzadsze. W przypadku klasycznej maszynki do golenia, depilacja jest bardzo tania, natomiast krótkotrwała. Niektórzy muszą powtarzać ją nawet codziennie. Włoski regularnie golone maszynką jednorazową odrastają grubsze i ciemniejsze, bardzo często występują również problem wrastających włosków, które są bardzo trudne do usunięcia i nie wyglądają estetycznie. W przypadku pasty cukrowej, którą również wykorzystuje się do depilacji, największym minusem tej metody jest jej czasochłonność. Przygotowanie pasty o odpowiedniej konsystencji zajmuje dużo czasu, a sam zabieg również bardzo długo trwa. Dodatkowo, do pasty cukrowej niezbędnym składnikiem jest cytryna, która ma tendencję do rozjaśniania skóry, co może prowadzić do powstawania jasnych plam. Bardzo skuteczną metodą w walce z włoskami jest depilacja laserowa, która pozwala pozbyć się włosów na długi okres czasu. Jest to jednak metoda bardzo kosztowna. Skuteczne wydepilowanie całego ciała przy użyciu lasera to koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Depilacja brody woskiem – atrakcyjna oferta cenowa!

Zarówno dla nowych klientów, jak i dla stałych bywalców naszych salonów, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki, dzięki którym depilacja woskiem będzie jeszcze tańsza! Jeżeli wybierasz się do nas pierwszy raz, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera. Zostanie Ci przyznany kod zniżkowy, dzięki któremu Twoja pierwsza wizyta będzie tańsza aż o 30%! Dodatkowo, raz lub dwa razy w miesiącu, otrzymasz wiadomość e-mail, w której będziemy informować Cię o aktualnych promocjach. Stali klienci mogą natomiast skorzystać z naszego programu lojalnościowego. Im częściej będziesz korzystać z naszych usług, tym większe rabaty zostaną Ci przydzielone. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również zapytać o nie w jednym z salonów Time for Wax. Serdecznie zapraszamy na profesjonalną depilację woskiem brody lub innych partii ciała!

Close Menu