nasze usługi

Depilacja brzucha

W Time for Wax oferujemy naszym klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem brzucha oraz innych części ciała. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż gwarantujemy, że będziesz zachwycony uzyskanym efektem! Świadczymy usługi zarówno dla Panów, jak i dla Pań.

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji brzucha, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji brzucha

Program lojalnościowy - darmowa depilacja!

Jeżeli jesteś fanem depilacji woskiem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Im częściej będziesz odwiedzał Time for Wax, tym więcej punktów będzie trafiało na Twoje konto! Punkty możesz wymienić na darmowe zabiegi depilacji.  

Bezbolesna depilacja brzucha woskiem

Magic Wax to nasz autorski wosk, który sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna. Jeżeli odwlekasz wizytę w naszym salonie, ponieważ boisz się bólu, to przy pierwszej depilacji wybierz Magic Wax! 

Posiadamy aż 28 salonów w całej Polsce!

Time for Wax rozwija się prężnie na terenie całego kraju. Jeżeli nie wiesz, gdzie w Twojej okolicy znajduje się nasz salon, to skorzystaj z zakładki “Znajdź salon”. 

Depilacja woskiem brzucha – odwiedź jeden z salonów Time for Wax

Time for Wax to sieć już 28 salonów w całej Polsce, które świadczą profesjonalne zabiegi depilacji woskiem. Depilacja woskiem brzucha lub innych partii ciała stała się ostatnio bardzo modna, a to wszystko za sprawą niezwykłej skuteczności i rewelacyjnych efektów! Wosk pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia nawet na okres kilku tygodni. W przypadku brzucha, to Panowie mają częstszy problem z owłosieniem tego miejsca, jednak i kobiety borykają się z włoskami w tym miejscu, najczęściej w okolicach pępka. Na sukces Time for Wax składa się kilka czynników, które sprawiają, że nasze salony są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. W pierwszej kolejności są to ludzie, którzy tworzą to miejsce. Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, które przed rozpoczęciem pracy przeszły wiele szkoleń, z których wyciągnęły nie tylko umiejętności praktyczne, ale i olbrzymią dawkę wiedzy. Efektem tego są tysiące zadowolonych klientów, którzy odwiedzają gabinety regularnie, dzięki czemu cały czas mogą cieszyć się idealnie gładką i miękką skórą. Kolejnym czynnikiem, który nas wyróżnia, są produkty, które wykorzystujemy podczas naszej pracy. Pracujemy na dwóch rodzajach wosku – paskowym wosku płynnym oraz autorskim produkcie – Magic Wax. Są to kosmetyki najlepszej jakości, które pozwalają na skuteczną i niezwykle dokładną depilację, która dodatkowo jest praktycznie bezbolesna. O depilacji woskiem krąży wiele mitów – ból, wrastające włoski, czy brak długotrwałych efektów. W naszych salonach wszystkie te mity obalamy, a dowodem na to, są powracający, stali klienci, którzy od lat korzystają z naszych usług. W Time for Wax bardzo dużą wagę przywiązujemy również do higieny, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta – jego bezpieczeństwo oraz samopoczucie. Gabinet każdorazowo jest dokładnie przygotowywany – czyszczony i dezynfekowany, aby był gotowy na przyjęcie nowego klienta. Podczas pracy korzystamy z produktów jednorazowych – maseczek i rękawiczek. Dodatkowo, depilujemy przy użyciu jednorazowych szpatułek i tutaj wyznajemy jedną zasadę: “jedno nałożenie wosku – jedna nowa szpatułka”. To właśnie dlatego podczas zabiegu możemy zużyć ich nawet kilkadziesiąt!

Depilacja brzucha woskiem – jak wygląda pierwszy zabieg depilacji w Time for Wax?

W pierwszej kolejności, zanim przyjdziesz do gabinetu, musisz zadbać o swoją skórę. Musi być ona odpowiednio nawilżona. Jeżeli byłaby za sucha, to depilacja może spowodować powstawanie podrażnień, pękanie naczynek oraz pojawianie się siniaków. Skóra nie może być również nadmiernie natłuszczona. Przed samą depilacją nie stosuj mocno nawilżających olejków, balsamów i oliwek, bo wosk niedokładnie przyklei się do Twojej skóry, przez co depilacja nie będzie tak skuteczna i dokładna. Dzień przed zabiegiem wykonaj dokładny peeling wszystkich partii, które będziesz poddawać depilacji. Nie tylko pomoże Ci to pozbyć się zrogowaceń i złuszczy martwy naskórek, ale również “odsłoni” włoski, które staną się dużo bardziej podatne na samą depilację. Włosy, które będziemy poddawać depilacji, powinny być odpowiedniej długości. Jeżeli będziesz korzystać z depilacji woskiem przy użyciu Magic Wax, to optymalną długością są włosy około 1 centymetra. W przypadku paskowego wosku płynnego, najlepiej, aby włosy miały około 0,5 centymetra.

Zaraz po Twoim przybyciu kosmetyczka zada Ci kilka pytań. W pierwszej kolejności będzie to pytanie, które dotyczy zabiegu, na jaki się zdecydujesz. Kosmetyczka zapyta również o to, jakim rodzajem wosku chciałabyś być wydepilowana. Kolejnym krokiem jest ustalenie, czy nie jesteś uczulona na jakikolwiek składnik, który występuje w naszych woskach. Robimy to dla Twojego bezpieczeństwa, gdyż chcemy uniknąć reakcji alergicznych, które mogłyby wystąpić na skórze. Istotne jest również to, czy nie przyjmujesz leków z retinolem. Niestety, wykluczają Cię ona z zabiegu. Podczas pierwszej wizyty otrzymujesz również formularz, w którym wyrażasz zgodę na depilację. Możemy również pobrać od Ciebie dane osobowe, dzięki czemu będziesz mogła brać udział w naszym programie lojalnościowym i zbierać punkty na darmowe zabiegi depilacji.

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej depilacji woskiem, to serdecznie zapraszamy do jednego z naszych salonów Time for Wax! Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i zniżkami na zabiegi depilacji, to koniecznie zaobserwuj nasze konto na Instagramie, Facebooku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na naszego bloga oraz kanał na YouTube, na którym dzielimy się naszą wiedzą z klientami!

Close Menu