Depilacja dla Panów Woskiem - Depilowanie Mężczyzn - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja dla Panów

Nieważne czy depilacja dla Ciebie to kwestia estetyczna, higieny, czy może liczysz na lepszy czas na basenie – w Time For Wax jesteśmy specjalistkami od depilacji woskiem, dlatego regularnie odwiedzają nas tysiące panów. Sprawdź czemu na depilację woskiem decydują się inni mężczyźni.

A teraz w wybranych salonach Time for Wax wykonasz męską depilację intymną! Depilacja intymna  u mężczyzn to tak jak w przypadku kobiet, kwestia higieniczna, estetyczna. Wydepilowane ciało to poczucie świeżości i komfortu, które ciężko byłoby osiągnąć przy charakterystycznym dla mężczyzn mocnym owłosieniu.  

Zapraszamy na depilację intymną do salonów Time for Wax:

  • Warszawa: CH Wola Park, CH Wileńska, Wilanów,
    Al. KEN 96, Bielany, CH Janki, Prosta, Niepodległości
  • Katowice (Galeria Katowicka)
  • Kraków Pawia 7
  • Łódź
  • Wrocław 
  • Trójmiasto (Galeria Bałtycka, Gdynia Świętojańska)

Męska depilacja intymna

męska depilacja woskiem
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji bikini brazylijskiego, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Kto się u nas depiluje?

Menedżerowie i Biznesmeni

Mężczyźni, którzy wiedzą, że na spotkaniach biznesowych w dobrym tonie jest dobra fryzura i utrzymany zarost, a nie włosy wystające spod koszuli. Zapisują się z wyprzedzeniem i regularnie wybierają dla higieny i estetyki pachy, kark, tors oraz nos czy uszy – często przekonuje ich też „Pakiet biznesowy”.

kolarze i rowerzyści

Sportowcy, którzy chcą się pozbyć włosów szybko, wygodnie i komfortowo.

Na przykład kolarze. Jeżeli pojedziesz na tak zwaną “ustawkę kolarską”, zobaczysz wysportowanych mężczyzn w kolorowych strojach i z wydepilowanymi nogami. Dlaczego kolarze depilują nogi? Bo w wypadku dużych otarć czy upadku rany lepiej się goją na wydepilowanych nogach. Poza tym łatwiej zachować higienę, gdy na łydkach nie masz włosów oklejonych błotem, i podczas jazdy jest chłodniej.

sportowcy - amatorzy i zawodowcy

Sportowcy (np. triathloniści, pływacy, kulturyści, czy nawet piłkarze) trenują ciało, pracują nad sylwetką, a wydepilowane ciało wygląda lepiej i podkreśla wypracowaną muskulaturę.

Dla wielu sportowców depilacja to nie tylko kwestia estetyki, higieny czy uczucia chłodu, ale czasem pół sekundy przewagi nad rywalem w wodzie (pływacy), a na pewno mniej nieprzyjemne ściąganie mokrej pianki po wysiłku (triathloniści, wind- czy kitesurferzy).”

Świadomi mężczyźni

Do TFW nie przychodzą jedynie faceci wysłani przez swoje partnerki, ale przede wszystkim mężczyźni, którym zależy na estetyce i higienie. No cóż, dobre słowo od swojej żony czy dziewczyny, to dodatkowy bonus.

 

Dlaczego depilacja woskiem włosów jest lepsza od golenia żyletką?

Depilacja woskiem uszkadza cebulki włosa, dzięki temu włosy albo nie odrastają, albo odrastają cieńsze i słabsze.

Golenie żyletką wzmacnia włosy i sprawia, że stają się grube i gęste.

DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I WYPRÓBUJ NAJLEPSZĄ DEPILACJĘ W POLSCE!

Opinie naszych klientów:

Najczęściej zadawane pytania:

Jak przygotować się do pierwszej depilacji woskiem?

 

Co musisz wiedzieć?

Aby depilacja była udana, włosy muszą mieć długość od 0,5 do 1 cm. Włos osiąga taką długość po ok. 14 dniach od ostatniego golenia. Włosy dłuższe niż 1 cm możesz spokojnie przyciąć nożyczkami.

Przed depilacją wykonaj peeling – dzięki temu złuszczysz naskórek, a włoski uniosą się i będą łatwiejsze do usunięcia. W dniu depilacji nie smaruj skóry oliwkami, tłustymi balsamami czy kremami, ponieważ wosk będzie trudno przylegał do włosków. Nie korzystaj z sauny i solarium.

 

Jak szybko odrastają włosy po depilacji woskiem?

Efekt depilacji woskiem utrzymuje się średnio od 3 do 4 tygodni i jest uzależniony od indywidualnego tempa wzrostu włosów. Trwałość efektu może być zróżnicowana na poszczególnych partiach ciała.

 

Jak często należy powtarzać zabieg depilacji woskiem?

Zabieg depilacji woskiem należy powtarzać co 3–4 tygodnie lub w zależności od wzrostu tempa włosa częściej lub rzadziej.

 

Jak dbać o skórę po depilacji?

Mężczyźni pocą się intensywniej niż kobiety, dlatego w ich wypadku szczególnie ważna jest dbałość o higienę po depilacji. W pocie znajdują bakterie, które mogą powodować zapalenie mieszków włosowych, dlatego na wydepilowanych partiach polecamy stosować mydło antybakteryjne. Panowie powinni również pamiętać, aby przez pierwsze 3 dni unikać siłowni, basenu, sauny i solarium.

 

Czy są jakieś promocje na pierwszą wizytę?

Tak! Zapisz się tutaj, żeby skorzystać z 30% rabatu na pierwszą wizytę w naszym salonie: Zniżka obowiązuje na cały paragon za depilację.

 

Czy depilacja woskiem boli?

Nakładanie wosku nie boli. Dla niektórych osób zrywanie może być nieprzyjemne, ale trudno ocenić, jak bardzo. Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu. Pamiętaj, że w Time for Wax specjalizujemy się w depilacji woskiem i wykonujemy ją bardzo sprawnie i szybko (na przykład depilacja całych nóg trwa tylko 15 minut).

 

Co zrobić, aby depilacja woskiem mniej bolała?

Pamiętaj o regularnym nawilżaniu skóry – nawilżona skóra lepiej reaguje na depilację woskiem i jest bardziej elastyczna, dzięki czemu nie dochodzi do zerwania naskórka.

Dzień przed depilacją zalecamy zrobić peeling – peeling złuszcza naskórek i unosi włosy, dzięki czemu włosy łatwiej usunąć.

 

Jak wygląda proces depilacji?

Depilacja woskiem płynnym paskowym

Wosk rozgrzany do temperatury 37–38°C nakładamy szpatułką na depilowaną część ciała, następnie zrywamy za pomocą bawełnianego paska. Zrywamy szybkim ruchem i… gotowe. Wosk zawiera talk, który jest delikatny dla skóry, depilujemy duże partie ciała.

Depilacja autorskim woskiem Magic Wax

Wosk nakładamy na ciało. Ciało się rozgrzewa, pory się otwierają, włosy zatapiają się w wosku. Kosmetyczka energicznym ruchem zrywa wosk z włosami. Depilacja jest delikatna i mniej bolesna dla skóry.

Czy muszę jakoś szczególnie zadbać o skórę po depilacji?

Stosuj się do zaleceń – sprawdź, czego nie wolno robić po depilacji, i pamiętaj o kilku zasadach. Chcesz zachować na dłużej efekt gładkiej skóry? Nie gol włosów maszynką, bo je wzmacniasz. Stosuj serum opóźniające porost włosów, które kupisz w salonie TFW

 

Czego unikać po wykonaniu depilacji?

Do 3 dni po wykonaniu depilacji:

– nie pływaj w chlorowanej ani słonej wodzie, dopóki nie znikną podrażnienia po depilacji woskiem;

– nie planuj wyjścia do sauny, dopóki zaczerwienienia nie znikną;

– nie opalaj się ani nie korzystaj z solarium (ani bezpośrednio przed depilacją, ani bezpośrednio po niej);

– nie wykonuj ćwiczeń bezpośrednio po depilacji.

 

Co to jest Magic Wax?

To nasz autorski delikatny wosk, który nie przykleja się do skóry, tylko do włosów. Dzięki temu depilacja jest mniej bolesna. Sprawdź w cenniku, jakie partie ciała depilujemy woskiem Magic Wax.

 

Close Menu